Pierwsza taka impreza VR w Polsce – dwie platformy VR Virtuix Omni, Gogle HTC Vive i Oculus Rift

 

Jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy imprezę z wirtualną rzeczywistością podczas, której w tym samym czasie uruchomione były dwie platformy Virtuix Omni dostępne w naszej ofercie na wynajem. Ponadto uczestnicy imprezy mogli skosztować tradycyjnej zabawy z VR zakładając gogle HTC Vive oraz Oculus Rift. Impreza odbyła się 28.09.2017 i zakończyła dużym sukcesem i zadowoleniem na twarzach uczestników.

 

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem Warszawa

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem Warszawa

Bieżnia VR – Virtuix Omni – atrakcja na event

 

Platforma do wirtualnej rzeczywistości to jedno z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń w tematyce wirtualnej rzeczywistości. Jest to również jedna z ciekawszych i bardziej prestiżowych atrakcji do wynajęcia na event.

Po założeniu specjalnych butów, wchodzimy na bieżnie i zapinamy uprząż. Od teraz każdy nasz krok, bieg czy obrót odwzorowany jest w grze w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu momentalnie wchodzimy w świat gry i pełną piersią angażujemy w otaczającą nas wirtualną rzeczywistość.

 

KLIKNIJ ABY SPRAWDZIĆ OFERTĘ

 

HTC Vive i Oculus Rift – wynajem

Atrakcje na imprezę - gogle VR wynajem

Atrakcje na imprezę – gogle VR wynajem

Gogle wirtualnej rzeczywistości w naszej ofercie dostępne są jako atrakcje na wynajem. Można je często spotkać na targach czy konferencjach – jest to świetny pomysł aby przyciągnąć uwagę Klienta, zatrzymać go na dłużej przy naszym stoisku oraz aby opuścił nasze stanowiska z uśmiechem na twarzy.

Okulary wirtualnej rzeczywistości na wynajem zabiorą Cię w każde miejsce, o którym myślisz. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych atrakcji:

  • Wesołe miasteczko, roller coaster, diabelski młyn, skok na bungee
  • Podróż w kosmos, na dno oceanu, na Mount Everest, na Afrykańską sawannę
  • Znajdź się w samym środku karnawału w Rio
  • Zwiedzaj wnętrze człowieka i dowiesz się jak działa Twój organizm

 

 

KLIKNIJ ABY SPRAWDZIĆ OFERTĘ