Atrakcje VR na wynajem – okulary wirtualnej rzeczywistości

Przenieś się do nowego wymiaru rozrywki – gogle VR na wynajem zamienią zwykły event w niesamowitą przygodę!

Gogle VR do wynajęcia

Wynajem gogli VR sprawi, że wydarzenie będzie niezwykłym przeżyciem i na długo pozostanie w pamięci Uczestników. Posiadamy kilkaset aplikacji, które możemy dobrać odpowiednio do motywu przewodniego. Mamy przygotowane gotowe scenariusze, ale bez problemu stworzymy spersonalizowane zestawy. Bogaty wybór gier to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie: podróże dookoła świata, sport, muzyka, przygoda, strzelanki i wiele więcej. Gogle VR na wynajem to atrakcja zarówno dla starszych i młodszych użytkowników. Spodoba się fanom technologii oraz komputerowym laikom. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać indywidualną propozycję gier dopasowanych specjalnie do Twojego wydarzenia.

Gogle wirtualnej rzeczywistości wynajem – atrakcje na EURO 2020

atrakcje na event - symulatory i gogle vr - wynajem Warszawa

Atrakcje na event – symulatory i gogle vr – wynajem Warszawa

UEFA podjęło ostatnio niezmiernie ważną decyzję dla wszystkich fanów piłki nożnej: EURO2020 odbędzie się z udziałem widzów. Otwiera to możliwość organizowania wydarzeń związanych z tym pięknym sportem. Gogle VR na wynajem sprawdzą się tutaj doskonale! Okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia dają nam opcję zabrania Uczestników na boisko, gdzie wcielają się w bramkarza lub napastnika. Atrakcje wirtualnej rzeczywistości na wynajem to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

Oculus Rift, HTC Vive na wynajem

Gogle HTC Vive do wynajęcia

Gogle HTC Vive do wynajęcia

W naszej ofercie znajdują się najlepsze sprzęty na rynku: gogle Oculus Rift oraz HTC Vive do wynajęcia. Jakość obrazu jest najwyższa, a przestrzenny dźwięk pozwala na błyskawiczne “zanurzenie się” w wirtualnym świecie. Dodatkowe kontrolery w naszych dłoniach mają imitować ludzkie dłonie i umożliwiają wpływanie na otaczającą nas wirtualną rzeczywistość. Złap łuk i wyciągnij strzały z kołczanu na plecach, zamień ręce w rakiety i wzbij się w powietrze – gogle VR na wynajem spełnią Twoje najskrytsze marzenia! Przekonaj się sam, co potrafi wirtualna rzeczywistość do wynajęcia!