Bieżnia VR – wynajem na event

Platforma VR Virtuix Omni, znana także jako bieżnia VR do wynajęcia to najbardziej zaawansowany sprzęt wirtualnej rzeczywistości. Platforma VR do wynajęcia z naszej oferty polecana jest szczegóólnie na event, na którym chcemy zrobić wrażenie i zapaść na długo w pamięci gości. Wynajmij bieżnię VR na swój event i bądź spokojny o opinie uczestników, platforma VR to prestiż i niezawodność.

Wynajmij na event Virtuix Omni

Platforma VR do wynajęcia na specjalne okazje

Bieżnia VR do wynajęcia doskonale sprawdzi się na każdy event: na imprezę firmową, na targi, na piknik, na konferencję. Platforma VR natychmiast przyciąga wzrok i budzi ciekawość uczestników. Jest dużą konstrukcją, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Bieżnia VR do wynajęcia składa się z misy/platformy o niskim współczynniku tarcia, na której umiejscowiony jest gracz ubrany w specjalne, pasujące do reszty sprzętu buty. Te z kolei są wyposażone w czujniki, wysyłające sygnał lokalizujący stopy gracza i przenoszący je do gry. Realizm doznań jest tak wysoki, że umieszczamy gracza w zagrodzonej przestrzeni, by dosłownie nie wybiegł z misy. Do tego oczywiście gogle VR z kontrolerami i jesteśmy gotowi pokazać co oferuje wirtualna rzeczywistość do wynajęcia w swoim najbardziej prestiżowym wydaniu.

Platforma VR- prestiżowa atrakcja na event do wynajęcia

Bieżnia VR – wynajem na event

Platforma VR do wynajęcia to nasza najbardziej prestiżowa atrakcja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Angażuje w zabawę całe ciało, często słyszymy od uczestników, że nie spodziewali się, że to takie… męczące 😉 Do gry przenoszone jest całe ciało, trzeba biegać, schylać się, niekiedy podskakiwać, robić uniki. Wszystko zależy oczywiście od gry na jaką się zdecydujemy, bieżnia VR pięknie pokazuje swoje możliwości w różnego rodzaju strzelankach czy przygodowych grach sprawnościowych. Całość robi duże wrażenie, okulary VR Oculus Rift lub HTC VIVE które łączymy z Virtuix Omni dbają o najwyższą jakość obrazu i dźwięku, gracz ma wrażenie, że rzeczywiście przeniósł się do świata wirtualnej rzeczywistości. Platforma VR do wynajęcia to doskonała propozycja na event. Nie ma ograniczeń wieku czy wzrostu a nasz zespół dołoży wszelkich starań, by wykorzystać jej możliwości jak najlepiej.