Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Gogle VR do wynajęcia to ogromny wybór możliwości – mamy tu aplikacje typowo rozrywkowe (np. symulator rollercoastera), a także gry dopasowane do wielu motywów przewodnich. Na ostatniej imprezie firmowej goście mieli szansę sami wybierać interesujące ich tytuły, a każdy odnalazł coś dla siebie!

Okulary VR wynajem

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Atrakcje VR do wynajęcia w naszej ofercie to najlepszy sprzęt na rynku: Oculus Rift, Oculus Quest, HTC Vive, PlayStation VR oraz mobilne Samsung Gear. Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem zabiorą uczestników w zupełnie nowy wymiar rozrywki – w mgnieniu oka jesteśmy w stanie być w kosmosie i naprawiać satelitę lub wyruszyć w podwodną podróż w świecie delfinów. Wspinaczka po szczytach Alp? Dla nas to żaden problem! Gogle VR na wynajem wyposażone są w dodatkowe kontrolery symulujące prawdziwe dłonie, dzięki czemu masz wpływ na to, co dzieje się w grze.

Gogle VR do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość wynajem na imprezę

Wirtualna rzeczywistość wynajem na imprezę

Stanowiska VR na wynajem cieszyły się na wydarzeniu ogromną popularnością. Jest to atrakcja eventowa do wynajęcia, która zachwyca – kto z nas nie chciałby poczuć się na chwilę jak superbohater z filmów Marvela i uratować świat przed atakiem wroga? Dla fanów spokojniejszych doznań przygotowaliśmy także ciekawe opcje: zwiedzanie świata, filmy 360, gry zręcznościowe. Gogle VR wynajem to mnóstwo dostępnych aplikacji, które możemy dowolnie zmieniać pomiędzy uczestnikami.

Wypożyczalnia atrakcji VR

Atrakcje VR wynajem na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje

Atrakcje VR wynajem na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje

Okulary 360° do wynajęcia to nie wszystko – możemy je połączyć z innymi maszynami i stworzyć zupełnie nowe stanowisko VR na wynajem. Symulator rajdowy, bieżnia Virtuix Omni, symulator latania lub ruchomy symulator kolejki górskiej. Nasze atrakcje wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia sprawią, że wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem. Możemy przygotować dla Ciebie specjalnie dobraną propozycję urządzeń, aby był to event szyty na miarę. Wystarczy, że napiszesz wiadomość email (info@vrteam.pl) lub zadzwonisz (tel: 508 335 229).