Lotnia VR na wynajem- najnowszy produkt VR Team

Symulator lotni VR na wynajem to wynik ciągłego rozwoju i dążenia do zapewnienia jak najszerszego spektrum usług. Nasza oferta nieustannie się rozrasta, realizujemy wszelkie pomysły Klientów. Powiedzenie “sky is the limit” wpisuje się w symulator lotu VR na wynajem dosłownie i w przenośni.

Symulator lotu VR na wynajem, symulator lotni VR na wynajem, lotnia VR na wynajem, gogle VR do wynajęcia

Gogle VR- wynajem to nieograniczone zasoby rozrywki

Symulator lotu VR na wynajem musiał powstać jako naturalna kolej rzeczy. Zaczynaliśmy od prostego hasła “gogle VR do wynajęcia”: gogle Samsung Gear, gogle Oculus Rift, HTC Vive, potem dochodziły kolejne atrakcje. Symulator rajdowy VR na wynajem, symulator deskorolki i symulator snowboardu do wynajęcia, platforma VR Virtuix Omni, powrót do korzeni przez oldschoolowe konsole retro na wyjem. Specjalnie na event zbudowaliśmy nawet klatkę do nurkowania z rekinami! Przez ziemię, śnieg i wodę dotarliśmy do powietrza, stąd symulator lotni VR na wynajem.

Symulator lotu VR do wynajęcia- same gogle VR na wynajem to dla nas za mało!

Symulator lotu VR na wynajem, symulator lotni VR na wynajem, lotnia VR na wynajem, gogle VR do wynajęcia

Proste rozwiązania są najlepsze, dlatego do gogli HTC Vive lub Oculus Rift dołożyliśmy symulator lotni VR do wynajęcia. Lotnia VR na wynajem, poprzez przenoszenie ciężaru odchyla się delikatnie do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo. Brzmi prosto i spokojnie? Kiedy założymy do tego gogle VR, otrzymujemy niesamowite doznania! Nasze zmysły odbierają lot zupełnie inaczej niż przy klasycznym siedzeniu na krześle czy staniu na twardym gruncie. Gry na symulator lotni VR do wynajęcia pozwolą: unieść się jak ptak, odważyć na skok ze spadochronem czy kierować samolotem odrzutowym. Gogle VR na wynajem wznoszą się przez symulator lotu VR na zupełnie nowy poziom! Atrakcje na event mają wysoko zawieszoną poprzeczkę przez nasz symulator lotni VR do wynajęcia. Zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy dumni, że dostarczamy tak rozbudowane rozwiązania na imprezę, na konferencje, na targi czy na urodziny lub każdy inny event jaki przyjdzie do głowy. Gogle VR na wynajem sprawdzą się wszędzie.