Wynajem cymbergaja na event

Air hockey wynajem to popularna atrakcja na imprezy plenerowe. Cymbergaj na wynajem umożliwia jednoczesną grę dwóch lub czterech osób. Wspólna zabawa w najlepszym towarzystwie – przed Wami cymbergaj do wynajęcia!

Cymbergaj wynajem na event

Stół do cymbergaja wynajem na event to kultowe urządzenie doskonale znane wszystkim miłośnikom podróży nad morze. Gracze przesuwają specjalnymi odbijakami kolorowy krążek, aby trafić do bramki przeciwnika. Cymbergaj wynajem posiada wbudowany elektroniczny licznik punktów oraz sygnały dźwiękowe, które urozmaicają rozgrywkę. Każdemu zdobytemu punktowi towarzyszy losowo wybrana przez system melodia. Automatyczne zliczanie punktów oraz timer pozwalają cieszyć się zabawą bez konieczności ręcznego wyłaniania zwycięzcy. Stół do cymbergaja wynajem wyposażony jest w silny nawiew, który ułatwia przemieszczanie krążka. Dzięki temu gra przebiega płynnie i bez przeszkód.

Air hockey wynajem Warszawa

Cymbergaj wynajem na event

Cymbergaj wynajem na event

Cymbergaj do wynajęcia to atrakcja na imprezy plenerowe, jak i te organizowane wewnątrz budynku. Air hockey wynajem Warszawa to urządzenie dla młodszych i starszych uczestników. Pełna emocji rozgrywka, mnóstwo zabawy, a nawet rywalizacja między pokoleniami – to wszystko możliwe dzięki naszemu stanowisku: cymbergaj na wynajem na event! Stół do cymbergaja do wynajęcia dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Łódź, Lublin, Białystok, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk. Zajmiemy się montażem, demontażem oraz będziemy czuwać nad przebiegiem gry. Kompleksowa obsługa eventów tylko z VRTeam!

Stół do piłkarzyków wynajem – atrakcje zręcznościowe do wynajęcia

Piłkarzyki wynajem na event

Piłkarzyki wynajem na event

Piłkarzyki wynajem to kolejna znana i lubiana atrakcja eventowa do wynajęcia. Dwa zespoły rywalizują między sobą za pomocą drużyn stworzonych z plastikowych piłkarzyków. Turniej piłkarzyków stołowych może okazać się strzałem w dziesiątkę podczas takich wydarzeń jak impreza firmowa, integracyjna, piknik, festyn. Piłkarzyki stołowe wynajem Warszawa gwarantują ogromną zabawę z dodatkiem odrobiny rywalizacji. Sprawdź naszą ofertę stanowisk zręcznościowych: cymbergaj wynajem oraz piłkarzyki. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz wiadomość email (info@vrteam.pl) – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę wynajmu atrakcji eventowych.