Wynajem atrakcji na piknik

Sezon wakacyjny coraz bliżej, a razem z nim – pikniki, festyny oraz imprezy plenerowe. W naszej ofercie znajdują się atrakcje eventowe na wynajem właśnie na takie wydarzenia. Więcej na ich temat dowiecie się z poniższego artykułu.

Siłomierz bokser do wynajęcia

Siłomierze do wynajęcia to doskonałe atrakcje na imprezy plenerowe i te organizowane wewnątrz pomieszczeń. Siłomierz bokser wynajem umożliwia szybkie sprawdzenie mocy naszego ciosu. Jest banalnie prosty w użyciu – wystarczy uderzyć skórzaną gruszkę, a automatyczny licznik wyświetli nam punktowy wynik. Automat boxer na wynajem przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Lublin, Łódź, Wrocław, Poznań, Białystok. Maszyna bokser wynajem to atrakcja przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Siłomierz kopacz wynajem

Siłomierz kopacz wynajem na imprezę

Siłomierz kopacz wynajem na imprezę

Maszyna kopacz do wynajęcia liczy moc Twojego kopnięcia – działa na bardzo podobnej zasadzie jak wspomniany wcześniej Boxer. Siłomierz kopacz wynajem ma ogromną zaletę – piłka przeznaczona do kopnięcia znajduje się na niewielkiej wysokości, dzięki czemu nawet najmłodsi uczestnicy bez problemu mogą skorzystać z atrakcji. Jest to idealne rozwiązanie na festyny gminne, pikniki rodzinne czy inne wydarzenia plenerowe. Siłomierz kopacz na wynajem idealnie sprawdzi się na imprezy sportowe, w szczególności te, gdzie motywem wydarzenia jest piłka nożna. W tej tematyce posiadamy także: piłkarzyki stołowe, bramka celnościowa, konsole PlayStation z grą FIFA, a nawet gogle VR z grami sportowymi.

Atrakcje na festyny, pikniki, imprezy

Refleksomierz wynajem

Refleksomierz wynajem

Siłomierze do wynajęcia to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcji na wynajem na eventy plenerowe, m.in.:

  • rzutki – elektroniczne darty
  • refleksomierz
  • cymbergaj – stół do air hockey’a
  • stół do piłkarzyków
  • bramka celnościowa

Atrakcje do wynajęcia na imprezy plenerowe możemy zabezpieczyć przed ewentualną niesprzyjającą pogodą. Posiadamy białe namioty ekspresowe na wynajem o wymiarach 3x3m, 3x6m lub 6x6m. Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Wynajem atrakcji na piknik, festyn, imprezę”.