Symulatory VR na Twój event

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko gogle VR – w naszej ofercie posiadamy wiele symulatorów, które zachwycą uczestników Twojego wydarzenia i sprawią, że będzie ono niezapomnianym przeżyciem.

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigów na wynajem

Symulator wyścigów na wynajem

Usiądź za kierownicą najszybszych samochodów świata i przenieś się na najsłynniejsze tory rajdowe. Dzięki naszym symulatorom poczujesz się jak profesjonalny kierowca F1! Symulator rajdowy dostępny jest w dwóch wariantach: ruchomy i statyczny. Ruchomy symulator rajdowy na wynajem to imponująca konstrukcja, która do działania wykorzystuje zaawansowane podnośniki hydrauliczne. Dzięki nim symulator reaguje na to, co dzieje się na torze jazdy – kręci się, obraca, trzęsie, symulując przeciążenia występujące podczas wyścigów. Ruchomy symulator w połączeniu z goglami VR to gwarancja niesamowitych wrażeń – sam będziesz zdziwiony, jak realne są wrażenia z jazdy!

Symulator lotu VR na wynajem

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Wzbij się w przestworza i lataj niczym ptak – to wszystko jest możliwe dzięki symulatorowi lotnictwa. Usiądź za sterami F16, Cessny, samolotów pasażerskich, a nawet statków kosmicznych – wirtualna rzeczywistość nie ma ograniczeń! Zarówno ruchomy symulator lotu jak i statyczny symulator lotu można połączyć z goglami VR, co spotęguje wrażenia z latania. Wysoka jakość obrazu i przestrzenny dźwięk gogli błyskawicznie oszukują ludzki mózg. Mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę tam byli! To właśnie piękno wirtualnej technologii.

Wypożyczalnia atrakcji – symulator rollercoastera

Kolejki górskie, przejażdżki w wesołym miasteczku, rollercoastery – to wszystko możesz mieć już dziś. Przed Wami symulator rollercoastera na wynajem! Specjalna konstrukcja na podnośnikach hydraulicznych jest kompatybilna z wirtualnymi kolejkami górskimi. Siedząc w takim symulatorze, czujemy każde przeciążenie, które powinniśmy czuć na prawdziwej kolejce. Symulator kolejki górskiej do wynajęcia przechyla się, trzęsie i obraca, idealnie odwzorowując przejażdżkę w wesołym miasteczku. Fani adrenaliny będą zachwyceni wrażeniami, a osoby, które do tej pory czuły obawę przed prawdziwymi kolejkami górskimi, będą mogły spróbować takiej przejażdżki w bezpiecznych warunkach – jesteśmy przypięci pasami do symulatora, a wszystko rozgrywa się w goglach VR.