Szukasz atrakcji na Mikołajki czy Wigilię firmową? Sprawdź nasze gorące pomysły! Gogle VR wynajem

 

Grudzień to szczególny czas w ciągu roku. W firmach nie musi być to tylko czas dopinania projektów, podsumowań i rozliczeń. Grudzień to również czas imprez firmowych typu Mikołajki, Wigilia firmowa a czasami nawet wcześniejszy firmowy sylwester. Poniżej znaleźć można nasze propozycje na atrakcje na event firmowy.


Gry na wirtualne gogle 3D – wynajem

Wyzwanie dla odważnych – Przejdź po wąskiej, drewnianej desce na wysokości 160 metrów. Jest to wyczyn, na który decydują się nieliczni śmiałkowie. Zdecydowanie coś dla fanów mocnych wrażeń.

Zręcznościowa masakra – Mieczami samurajskimi przecinamy owoce. Im więcej owoców przepołowimy za jednym pociągnięciem miecza tym więcej punktów zdobywamy. Z tą grą możemy zorganizować zawody. Dobry pomysł na imprezę drużynową.

 

 

 

Beztroskie zapomnienie – Jest to zbiór gier zręcznościowych. Wszystkie osadzone w klimacie wesołego miasteczka.  Bawi dużych i małych dzięki dobrze przemyślanym zadaniom do wykonania. Gracz między innymi będzie strzelał do lecących talerzy, strzelał z łuku, uderzał młotem w wychodzące z dziur krety, przebijał mieczami balony na czas.

Rajdowe szaleństwo – To jedna z najlepiej dopracowanych gier wyścigowych. Momentalnie zabierze Cię w świat rajdów. Gra charakteryzuje się bardzo dobrze wykonaną grafiką oraz dokładnym odwzorowaniem torów.

 

 

Magiczna podróż – Magiczna podróż, w którą wyruszysz będzie bardzo relaksująca, niezapomniana i niesamowita. Klimat panujący w tej opowieści jest nieco tajemniczy, a muzyka świetnie dobrana. Ta gra jest po prostu PIĘKNA i trzeba ją zobaczyć.

Lot w nieznane – Pozwala nam doświadczenie nierealnych światów. Aplikacja zabiera nas w podróż między innymi: na nieznaną nam planetę w odległej galaktyce, do muzeum z żyjącymi dinozaurami czy do kreskówkowego świata gdzie wszystko jest możliwe. Świetna atrakcja dla spokojnych, ciekawych świata osób.

 

Powyższe pozycje to jedynie przykłady gier jakie serwują nasze okulary VR jako pomysł na imprezę firmową. Skontaktuj się aby otrzymać indywidualnie dopasowaną propozycję gier i aplikacji.


Wirtualna rzeczywistość na event – Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice – POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY