Najlepsze gogle VR – HTC Vive Pro do wynajęcia

Na rynku oraz w naszej ofercie pojawiły się nowe gogle vr wyświetlające obraz HD – HTC Vive Pro do wynajęcia. Sprzęt  jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi grami i aplikacjami wydanymi na poprzednią wersję czyli HTC Vive.
Wypożycz Gogle VR HD HTC Vive Pro i ciesz się niespotykaną dotąd doskonałą jakością oraz ostrością obrazu. Pomimo iż już poprzednia wersja wirtualnych okularów od HTC jest bardzo dobrze dopracowana to w przypadku HTC Vive Pro firma wspięła się na wyżyny – trudno będzie przebić ten sprzęt do wirtualnej rzeczywistości.

Wynajmij gogle VR HTC Vive Pro

Najlepsze gogle Vr wynajem HTC Vive Pro

Najlepsze gogle Vr wynajem HTC Vive Pro

Zalety płynące z poprawek w nowym modelu HTC Vive Pro dostępnym w naszej wypożyczalni gogli VR są łatwe do zauważenia. PRzede wszystkim:

– jakość obrazu jest znacznie wyższa
– obraz ostry jest w każdym miejscu soczewki (nie tylko w centralnym)
– zwiększony został możliwy obszar gry
Każda gra wydana na gogle vr to teraz zupełnie nowe doświadczenie. Ten sam rollercoaster, który znamy na pamięć dzięki HTC Vive Pro znów dostarczy nam wrażeń tak jakbyśmy pierwszy raz doświadczali VR. Dlatego właśnie według naszej opinii HTC Vive Pro to najlepsze gogle VR na wynajem.

HTC Vive Pro kompatybilne z Virtuix Omni oraz symulatorami rajdowymi

HTC Vive Pro to po prostu ulepszona wersja poprzednich gogli a w związku z czym są one kompatybilne z wszystkimi symulatorami rajdowymi, platformą Virtuix Omni na wynajem (umożliwia chodzenie po grach na VR), symulatorem lotów i każdym innym sprzętem VR.