Gogle VR i pomysł konkursów na imprezę

 

Gry na gogle VR do wynajęcia pozwalają na przeprowadzenie licznych konkursów podczas imprez firmowych czy domowych. Konkursy mogą mieć klimat luźnej grywalizacji, mogą przybrać formę wyścigów samochodowych gdzie wykorzystywany jest nasz symulator rajdowy VR na wynajem lub mogą stać się grupową rywalizacją mającą na celu budowanie więzi w zespole, wyłonienie liderów grupy i poznanie innych cech poszczególnych jej członków.

Sportowe gry na VR – konkursy

Naszej ofercie znajduje się bardzo dużo ruchowych gier na VR, które umożliwiają zrealizowanie konkursu. Przykładowo:

  • gry w klimacie piłki nożnej – strzelaj gole z główki lub stań się bramkarzem
  • walka na miecze – 1 minutowe, punktowane rundy wyłonią najlepszego ninję z towarzystwa
  • gry zręcznościowe w klimacie wesołego miasteczka – strzelanie z łuku, koszykówka, boks, szermierka, strzelanie w rewolweru do talerzy
  • hokej
  • golf
  • strzelectwo sportowe

i wiele innych gier na gogle VR pomoże nam zorganizować niezapomnianą grywalizację na Twojej imprezie firmowej. Gogle VR na wynajem do dobry pomysł na event gdy zależy Ci na dużym zainteresowaniu w okół atrakcji eventowej. Duża ilość gier jaką dysponujemy sprawia, że uczestnicy wydarzenia pozostają w ciągłym zainteresowaniu grami gdyż te co jakiś czas się zmieniają.

Wynajmij gogle na event

Wynajmij gogle na event

Symulator wyścigowy na gogle VR – konkurs rajdowy

Symulator rajdowy VR na wynajem, który mamy w ofercie, świetnie sprawdza się przy organizacji zawodów na najszybszego kierowcę. Gogle VR na wynajem, które uczestnik zakłada na głowę, przenoszą go/ją w świat wyścigów. Uczestnik od teraz widzi siebie siedzącego wewnątrz samochodu rajdowego, może obejrzeć wszystko dookoła, wyjrzeć za szybę a nawet widzi ruch swoich rąk przy zmianie biegów.

Dodatkowo kierownica TrustMaster T500RS, którą zamontowaliśmy w naszym symulatorze samochodowym do wynajęcia wzmacnia symulację rajdu. Kierownica, w zależności od nawierzchni jazdy, stawia opór przy skrętach, trzęsie, drga i czasami próbuje wyrwać nam się z rąk – tak samo jak w samochodzie rajdowym podczas wyścigów.

Symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy do wynajęcia