Gogle VR – wynajem na konferencję branżową

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia może służyć nie tylko rozrywce. Dziś braliśmy udział w warszawskiej konferencji New Visions of Reality, odpowiadającej na pytanie “How immersive media change our society?”. Do tak poważnego tematu postanowiliśmy użyć naszych najlepszych gogli VR: HTC Vive oraz Oculus Rift do wynajęcia. Nasze gogle VR do wynajęcia zajęły aż osiem stanowisk.

Konferencja – Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR wynajem na konferencję

Na konferencji poruszane były bardzo poważne i istotne tematy, takie jak Holocaust czy tajemnicza Ayahuasca. Gogle VR na wynajem pozwoliły uczestnikom na niesamowite, emocjonalne doznania. Wszystkie aplikacje dziś prezentowane, są zagraniczne i poruszają ważne społecznie kwestie. Żeby zmaksymalizować doznania, do aplikacji Ayahuasca przygotowaliśmy specjalną scenografię, która pogłębiła podróż do świata leczniczych roślin, nie do końca zbadanych kultur i mistycznego życia duchowego. Kolejną aplikacją prezentowaną na gogle VR do wynajęcia było Gloomy Eyes czyli odwrócenie rzeczywistości i pokazanie jej z perspektywy… zombie. Wśród nich jest jeden, który nie pasuje do otaczającej go rzeczywistości, nawet swojego gatunku. Jak widać możliwości jakie roztaczają przed użytkownikami gogle VR do wynajęcia są naprawdę spektakularne. Gogle VR na wynajem to narzędzie, które wykorzystane w odpowiedni sposób może kształtować świadomość ludzi.

Gogle VR na wynajem na event

Gogle VR wynajem na konferencję

Dysponujemy bardzo dużą ilością sprzętu, dzięki czemu bez problemu możemy zorganizować atrakcje na pokaźne wydarzenia, takie jak targi, konferencje czy nawet szkolenia. Gogle VR do wynajęcia to sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości, który otwiera przed użytkownikiem niesamowite możliwości. Wszystko zależy tak naprawdę od aplikacji. Możemy stworzyć taką na życzenie klienta, nagrać filmik  360… Potrzebujemy tylko pomysłu! Gogle VR z naszej oferty to najwyższa jakość, do tego mamy profesjonalnie przeszkolony zespół, przygotowywany odpowiednio w zależności od rodzaju i gatunku wydarzenia. Te czynniki sprawiają, że Gogle VR na wynajem wywierają na uczestnikach niezapomniane wrażenie i wzbudzają wiele emocji, pozostających z nimi na długo.