Najlepsze atrakcje muzyczne na imprezę

Jakiś czas temu prezentowalismy Wam 3 propozycje na muzyczne atrakcje an event. Możliwość tego rodzaju atrakcji nnie kończy się na nich 🙂 W ramach stanowisk myzucznych dysponujemy jeszcze kilkoma opcjami, które zaraz Wam zaprezentujemy.

Karaoke wynajem na imprezę

Karaoke na wynajem

Karaoke na wynajem

Karaoke do wynajęcia to niezwykła forma rozrywki, która przyciąga uczestników na każdej imprezie. Stanowisko wyposażone w  mikrofony, głośnik oraz ekran, na którym wyświetlane są teksty piosenek – wszystko to pozwala uczestnikom wcielić się w role prawdziwych gwiazd. Każdy bez względu na wiek i umiejętności wokalne, może śpiewać ulubione utwory i świetnie się przy tym bawić.

Karaoke na wynajem doskonale nadaje się na imprezy firmowe, eventy, urodziny czy także wesela. To idealny sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery i integrację uczestników. Zarówno młodsza, jak i starsza grupa wiekowa znajdzie w karaoke świetną zabawę i okazję do wyrażenia siebie w muzycznym stylu.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR na wynajem

Gogle VR na wynajem

Gogle VR na wynajem to niezwykła atrakcja, która przenosi uczestników w fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości. Stanowisko gogle VR do wynajęcia oferuje szeroki wybór interaktywnych doświadczeń, w tym popularną grę muzyczną “Beat Saber”. Ta dynamiczna gra wymaga szybkości, zręczności i rytmu. Uczestnicy za pomocą specjalnych kontrolerów, które imitują miecze świetlne, tną nadlatujące bloki zgodnie z rytmem muzyki. Gogle VR na wynajem umożliwiają pełne zanurzenie w wirtualnym świecie, gdzie każdy ruch jest odzwierciedlony w grze. To doskonała rozrywka dla różnych grup wiekowych na imprezach firmowych, eventach czy imprezach prywatnych. Wypożyczając gogle VR, można zapewnić uczestnikom niezapomniane doświadczenia w świecie wirtualnej rozrywki.

Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Trójmiasto, Poznań, Lublin, Kraków, Białystok. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl) , a my prześlemy Ci indywidualną wycenę Twojego eventu 🙂