Atrakcje zręcznościowe wynajem

Wczoraj byliśmy na realizacji w podwarszawskim hotelu. Impreza integracyjna dla programistów udała się znakomicie – darty, stary automat do gier i pinball do wynajęcia zapewniły doskonałą dawkę rozrywki.

Retro wynajem na event

Retro automat arcade, flipper wynajem

Retro automat arcade, flipper wynajem

Flippery wynajem na imprezę to jednoosobowe maszyny z lat 80. i 90. Za pomocą dwóch przycisków poruszamy metalowymi łapkami (ang. flippers – stąd nazwa urządzenia), starając się jak najdłużej utrzymać kulę na planszy. Pinball na wynajem wyposażony jest w sygnały dźwiękowe i świetlne, które uruchamiają się w różnych momentach gry – dzięki temu każda rozgrywka jest wyjątkowym przeżyciem. Na koniec flipper do wynajęcia wyświetla wynik uczestnika, a my możemy przeprowadzić turniej mistrza. Nasz doświadczony animator zajmie się wytłumaczeniem, jak korzystać ze stanowisk i zadba o bezproblemowy przebieg zabawy.

Dart wynajem

Rzutki do wynajęcia na event

Rzutki do wynajęcia na event

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia umożliwiły rozgrywkę kilku osób jednocześnie. Wspólna zabawa to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne dla informatyków, aby pracownicy lepiej się poznali. Rzutki do wynajęcia to atrakcja nawet dla 20 osób – elektroniczna tablica automatycznie zlicza punkty każdego zawodnika. Cymbergaj na wynajem to urządzenie bardzo dobrze znane z urlopów nad morzem. Za pomocą specjalnych odbijaków przesuwamy po stole krążek, starając się wbić go do bramki przeciwnika. Cymbergaj wynajem to niezmiernie wciągająca zabawa dla dwóch lub czterech osób naraz.

Symulatory VR wynajem

Symulator rollercoaster do wynajęcia na event

Symulator rollercoaster do wynajęcia na event

Atrakcje zręcznościowe i retro to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Znajdziecie u nas także stanowiska VR na wynajem, m.in. symulatory rajdowe, rollercoastera i lotu. Dostępny w dwóch opcjach (statyczny i ruchomy), symulator wyścigów VR do wynajęcia może spełnić najskrytsze marzenia uczestników o przejażdżce najszybszymi, najdroższymi samochodami świata. Wirtualna wycieczka do Energylandii? Nasz symulator kolejki górskiej VR na wynajem zabierze Cię na najbardziej ekscytujące roller coastery świata! Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Atrakcje do wynajęcia na imprezę integracyjną, firmową”.