Atrakcje na targi do wynajęcia

Każdy wystawca na targach chce, by jego stoisko przykuło uwagę jak największej ilości osób. Oprócz ciekawych materiałów promocyjnych, czy gadżetów warto zaproponować dodatkowe atrakcje towarzyszące w postaci np. gier i aplikacji angażujących gości wydarzenia.

Automat arcade do wynajęcia

Automat arcade wynajem na targi

Automat arcade wynajem na targi

Automat arcade do wynajęcia to nasza pierwsza propozycja atrakcji idealnej na targi. Stanowisko daje możliwość rozgrywki jednej lub dwóm osobom jednocześnie. Zasady gry są bardzo proste- postacią sterujemy poprzez poruszanie joysticka w prawo lub lewo, działania, takie jak skoki, strzelanie, uniki wykonujemy przyciskami znajdującymi się obok joysticka. Na automacie aracade znajdziemy takie gry jak Pac-Man, Street Fighter, Tetris, Mario Bross. Oprócz tego, że stanowisko można obrandować zgodnie z życzeniem Klienta, to ciekawym pomysłem jest zorganizowanie konkursu na automacie-im wyższy wynik w grze, tym lepsza nagroda dla gracza. Możliwości jest wiele- ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia.

Łapa szczęścia wynajem

Łapa szczęścia na wynajem

Łapa szczęścia na wynajem

Maszyna vendingowa łapa szczęścia to atrakcja na event, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na targach, dniach otwartych, czy eventach promujących jakieś wydarzenie. Łapa szczęścia na wynajem umożliwia samodzielne wylosowanie gadżetu przez uczestnika imprezy. Za pomocą joysticka sterujemy łapą na metalowym wysięgniku. Kiedy łapa znajdzie się nad wybranym upominkiem, należy ją opuścić, chwycić przedmiot i zwrócić to miejsca początkowego, nad którym łapa puści gadżet. Niewątpliwą zaletą tej atrakcji, jest to, że Klient może umieszczać w niej dowolne przedmioty, które mogą znajdować się bezpośrednio w maszynie lub kolorowych kapsułach. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, Klient ma możliwość zmiany koloru łapy szczęścia.

Infokiosk wynajem na targi

Infokiosk wynajem

Infokiosk wynajem

Dodatkową atrakcją stoiska targowego może byś infokiosk- czyli miejsce, gdzie wyświetlany jest materiał przygotowany przez Klienta, np. film promocyjny, jego profil w mediach społecznościowych, czy też miejsce, którym można zapisać się do biuletynu informacyjnego. Ważnym aspektem jest to, że infokiosk na wynajem uniemożliwia przeglądanie innych treści internetowych, niż te dostarczone przez Klienta, dzięki czemu nie musimy się martwić o bezpieczeństwo w sieci.