Retro atrakcje: konsole, flippery, automaty arcade

Wspomnienia lat 80. i 90., ówczesne najlepsze urządzenia rozrywkowe.. Urządzasz imprezę tematyczną? A może po prostu szukasz atrakcji, które zaskoczą i zachwycą uczestników? Sprawdź nasze atrakcje retro na wynajem!

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro na wynajem

Konsole retro na wynajem

Mario, Pac-Man, Contra, Tanki – to najpopularniejsze tytuły, w które wiele osób grało w dzieciństwie na Pegasusie. Oczywiście, posiadamy te najbardziej ulubione gry, ale także dużo więcej! Oferujemy ponad 600 pozycji, zarówno multiplayerowych jak i z możliwością grania pojedynczo. Pegasus to nie wszystko – konsol było dużo więcej! Atari, Sega, Commodore 64, a nawet PlayStation 1 – powrót do przeszłości! Stanowiska z konsolami retro są wyposażone w prawdziwe telewizory kineskopowe. Jest to nieodłączny element grania tamtych czasów, który zapewnia dodatkową scenografię eventu.

Flippery na wynajem

Branding atrakcji retro

Branding atrakcji retro

Kultowe atrakcje, które przyciągają ludzi swoim wyglądem. Zapotrzebowanie na przestrzeń jest niewielkie, więc flipper na wynajem świetnie sprawdza się na targach, konferencjach czy innych wydarzeniach, gdzie ważny jest każdy centymetr podłogi. Pinball do wynajęcia jest intuicyjne w obsłudze, a gra na nim przynosi wiele emocji i zabawy. Aby dodać nutki rywalizacji, możemy przeprowadzić konkurs na najlepszego zawodnika. Turnieje i zawody zachęcają także do skorzystania z atrakcji, przyciągają tłumy, co jest bardzo istotnym czynnikiem na wielu wydarzeniach. Urządzenie możemy obrandować Twoją grafiką – przygotujemy dedykowany branding od projektu graficznego, po wydruk, aż do montażu.

Wypożyczalnia atrakcji – automaty arcade do wynajęcia

Atrakcje dla dzieci - automaty arcade do wynajęcia

Atrakcje dla dzieci – automaty arcade do wynajęcia

Wydarzenia integracyjne, imprezy firmowe, konferencje, targi, dni otwarte na uczelniach, pikniki i festyny – automat arcade na wynajem sprawdza się wszędzie. Zajmuje jeszcze mniej miejsca niż flipper do wynajęcia. Ponad 400 gier dostępnych na urządzeniu zachwyci każdego, zarówno zagorzałego gracza, jak i totalnego laika. Aplikacje można dowolnie zmieniać pomiędzy graczami, więc nie musimy się ograniczać do jednego tytułu, a przetestować ile dusze zapragnie. Nasz dedykowany pracownik zajmie się obsługą techniczną, tłumaczeniem zasad grania oraz zachęcaniem gości do skorzystania. Kompleksowa obsługa – to VRTEAM!