Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Gogle VR na wynajem to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli planujesz zorganizować imprezę firmową, targi czy konferencje. Stanowisko eventowe  zawsze wzbudza zainteresowanie i zdobywa coraz to większą liczbę fanów wirtualnej rzeczywistości.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Gogle wirtualnej rzeczywistości jakie posiadamy w swojej ofercie to najlepszy sprzęt na rynku. Cechą charakterystyczną zarówno gogli HTC VIVE jak i Oculus Rift są wysoka jakość obrazu, czysty, przestrzenny dźwięk oraz niezwykle wygodne kontrolery, które imitują w grze nasze dłonie. Gogle VR na wynajem to szeroki przekrój gier i aplikacji- rollercoaster, skok na bungee, gry zręcznościowe, gry sportowe muzyczne i wiele, wiele innych.  Tak bogata biblioteka aplikacji umożliwia dopasowanie gry pod upodobania uczestników wydarzenia i nierzadko spełnienie ich mini marzeń.

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR do wynajęcia to zupełnie nowy wymiar rozgrywki VR. Specjalna platforma przenosi prawdziwe kroku gracza do świata wirtualnego, dzięki czemu możemy pokonywać tor przeszkód, uciekać przed goniącymi nas zombiakami, czy też eksplorować w nocy pokoje. Metalowa konstrukcja platformy jest niezwykle stabilna i zapewnia bezpieczne użytkowanie stanowiska.  Platforma posiada regulowane elementy, które umożliwiają dostosowanie jej wysokości do wzrostu gracza- dając możliwość nieograniczonego korzystania z atrakcji zarówno przez dorosłych jak i dzieci.

Symulator VR wynajem

Symulator rollercoaster wynajem

Symulator rollercoaster wynajem

Symulator VR do wynajęcia dostępny jest w aż 4 wariantach: symulator rajdowy Formuły1, symulator  rollercoaster, symulator lotu oraz symulator łazika marsjańskiego. Ruchoma konstrukcja symulatora wyposażona jest w wygodny fotel, który trzęsie się, kręci i obraca, dając przy tym realne odczucia bycia w danym pojeździe. Lubisz szybkie samochody wyścigowe? Koniecznie musisz wypróbować przejażdżki na symulatorze rajdowym- międzynarodowe tory wyścigowe stoją przez Tobą otworem. Jeśli natomiast jesteś fanem przestworzy, szybuj niczym ptak z turbo boostem samolotem typu myśliwiec na stanowisku symulator lotu na wynajem.

Przy każdym stanowisku czeka na Was nasz przeszkolony pracownik, który wytłumaczy zasady korzystania z atrakcji jak i dba o bezpieczeństwo podczas rozgrywki.