Wynajmij zimowe gry na gogle VR

Gogle VR do wynajęcia na event to doskonały pomysł na imprezę każdego rodzaju: na targi, na szkolenie, na imprezę firmową czy na piknik zimowy. Dysponujemy ogromną ilością gier i aplikacji na gogle VR na wynajem, które możemy dopasować specjalnie na dany event w taki sposób, by jak najbardziej oddawały klimat imprezy. Dziś przedstawimy kilka przykładowych gier o tematyce zimowej.

Gogle VR na imprezę zimą

Gogle VR- skoki narciaskie na okulary VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia to doskonałe i uniwersalne źródło rozrywki, właśnie dzięki różnorodności gier jakie mamy. Na event zimą polecamy zimowe gry i aplikacje, które doskonale oddadzą klimat białego szaleństwa. Dla miłośników sportów na śniegu polecamy skoki narciarskie na gogle VR i jazdę na nartach. To kultowe gry, które wciągają uczestników i pozwalają im przenieść się na zaśnieżone stoki i skocznie narciarskie. Nasze gogle VR to najwyższa półka sprzętu do wirtualnej rzeczywistości, używamy HTC Vive lub Oculus Rift, by zabawa była jak najlepsza a emocje jak na prawdziwym wypadzie w góry. Gogle VR do wynajęcia są wyposażone w stacje śledzące ruch i kontrolery, które przenoszą ruchy gracza prosto do aplikacji. Gogle VR to doskonała rozrywka na event dla każdego, bez względu na wiek, doświadczenie czy umiejętności.

Okulary VR do wynajęcia na zimowy event

Gogle VR do wynajęcia na event zimą

Gogle VR na wynajem są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla szusujących na nartach. Mamy w ofercie także bitwę na śnieżki czy porywającą grę Invasion! w której gracz musi uratować świat wcielając się w postać… uroczego króliczka 😉 Dla tych, którzy wolą coś spokojniejszego ale wciąż spektakularnego mamy przepiękny film, który przenosi gracza do krainy zamarzniętych wodospadów. Gogle VR na wynajem oferują nieograniczony wybór i możliwości, dobierzemy gry specjalnie na Twój event tak, by uczestnicy na długo zapamiętali wydarzenie. Okulary VR do wynajęcia to technologia która przeniesie Cię w odległe krainy, pozwoli się wykazać w grach w których ważny jest refleks czy też dostarczy nuttę adrenaliny lub współzawodnictwa. Organizujemy konkursy, np. skoków narciarskich, dzięki którym goście będą doskonale się bawić.