Atrakcje na wesele

Od 6 czerwca możliwa jest organizacja wesel i uroczystości ślubnych. Ten ważny dzień powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Jak sprawić, żeby taki był? Odpowiedź jest prosta: atrakcje na wynajem od VRTEAM! Gwarantujemy moc wrażeń, świetną zabawę, a nasza przeszkolona profesjonalnie obsługa zajmie się wszystkim i przeprowadzi cały event bezproblemowo.

 

Atrakcje retro na wynajem

Atrakcje retro na wesele

Atrakcje retro na wesele

Konsole retro, flippery i automaty arcade do wynajęcia to atrakcje, które sprawdzą się na wielu wydarzeniach – na weselach także! Motyw retro i powrotu do przeszłości jest coraz bardziej widoczny i pożądany przez organizatorów oraz uczestników. Możliwość jednoczesnego grania w dwie osoby pozwala wspólnie spędzić czas na super zabawie z dawno niewidzianym wujkiem czy ciocią. Automaty arcade na wynajem zajmują niewiele przestrzeni, co jest ogromną zaletą w mniejszych lokalizacjach. Konsole retro na wynajem przyciągają wzrok ze względu na kineskopowe telewizory, które składają się na stanowisko. Dla starszych osób jest to miłe wspomnienie przeszłości, a dla dzieci bardzo często interesująca nowość. Flippery do wynajęcia są proste i intuicyjne w obsłudze, a próba pobicia rekordu kuzyna może być świetnym sposobem na zaciśnienie rodzinnych więzi.

 

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia – gogle VR, symulatory rajdowe VR

Wirtualna rzeczywistość na wynajem - atrakcje na wesele

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – atrakcje na wesele

Chcesz zaskoczyć gości weselnych? Wynajmij stanowiska wirtualnej rzeczywistości – te atrakcje sprawią, że wesele będzie niezapomnianym przeżyciem pełnym wrażeń i świetnej zabawy. Gogle VR na wynajem zabiorą Twoich gości na szybką przejażdżkę kolejką górską, umożliwi zostanie bohaterem i uratowanie wirtualnego miasta lub pokaże jak pięknie jest pod wodą, kiedy można pływać z delfinami. Chcesz im pokazać, gdzie wybieracie się w podróż poślubną? Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia zabierze Cię tam, gdzie tylko dusza zapragnie!

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to imponująca konstrukcja, która przyciągnie wzrok i zachwyci uczestników – możliwość przejażdżki najszybszymi samochodami w bezpiecznych warunkach wirtualnej rzeczywistości da ogromną radość zarówno męskiej, jak i żeńskiej części gości. Niezapomniane wrażenia – to my i nasze atrakcje na wynajem!