Sanie Mikołaja VR – wynajem na event mikołajkowy

Za nami Mikołajki a wraz z nimi wiele imprez i eventów z tej okazji. Nasze sanie Mikołaja VR zrobiły prawdziwą furorę, kolejki ustawiały się na przejażdżkę. Symulator sań Mikołaja VR to świetny pomysł na imprezę tego typu ale także na wigilię firmową czy spotkanie świąteczne. Aby zwiększyć efekt, łączymy go z zimową scenografią, dzięki której sanie Mikołaja nabierają jeszcze więcej świątecznego charakteru.

Symulator sań Mikołaja VR do wynajęcia na imprezę świąteczną

Sanie Mikołaja VR na event świąteczny wynajem

Symulator sań Mikołaja VR na wynajem to pomysł na imprezę, który z daleka przyciąga wzrok. Nasze sanie Mikołaja VR są pełnowymiarowe, zbudowane z drewna i oczywiście czerwone. Do tego siedzisko jest pokryte białym futrem. Realizm zdecydowanie działa na ich korzyść, pięknie wyglądają na zdjęciach, które stanowią doskonałą pamiątkę z imprezy. Sanie Mikołaja to w naszym wykonaniu symulator sań Mikołaja VR, bazujący na okularach VR. Używamy tylko najlepszych gogli VR: Oculus Rift lub HTC VIVE do wynajęcia. Dzięki nim symulator sań Mikołaja VR na wynajem oferuje szereg atrakcji. Goście mogą przejechać się i zwiedzić fabrykę Mikołaja, samodzielnie zmierzyć się z rozdawaniem prezentów z sań czy wreszcie rozegrać emocjonującą bitwę na śnieżki.

Wynajmij sanie Mikołaja VR na swój event zimą

Wynajmij sanie Mikołaja na imprezę

Symulator sań Mikołaja VR do wynajęcia to atrakcja na event, która sprawdzi się nie tylko na Mikołajki czy na wigilię firmową. Grudzień to szereg imprez, na których sanie Mikołaja VR na wynajem doskonale wpiszą się w klimat i motyw przewodni. W połączeniu z reniferem, bałwankiem czy choinkami będą zarówno świetną zabawą jak i piękną dekoracją na event. Wynajmij sanie Mikołaja VR na imprezę i zagwarantuj swoim gościom najlepszą rozrywkę, która na długo pozostanie w ich pamięci. Wigilia firmowa, impreza świąteczna- to doskonałe okazje by podarować uczestnikom magiczną atmosferę jaką dają sanie Mikołaja VR do wynajęcia.