Wypożycz konsolę na święta i zgarnij 30% zniżki

 

Wypożyczalnia konsol Warszawa – PlayStation, PSVR, Xbox

PlayStation 4 wraz grami i akcesoriami, Playstation VR wraz z grami oraz Xbox 360 Kinect wraz z grami i akcesoriami dostępne są na wypożyczenie w zrabatowanej o 30% cenie.

 

Guitar Hero wypożyczalnia konsol PlayStation

Guitar Hero wypożyczalnia konsol PlayStation

Wypożycz konsolę Playstation i ciesz się bogatą ofertą gier takich jak: GTA 5, Diablo III, Farcry, Mortal Kombat X. Mamy też gry ruchowe typu Just Dance oraz grę Guitar Hero wraz z dedykowaną gitarą. Więcej o grach dostępnych na Playstation do wynajęcia można znaleźć klikając tutaj.

Wypożycz gogle VR PlayStation i odkrywaj niecodzienne światy. Przeżyj napad na bank, zwiedzaj dno oceanu, zagraj w wirtualnego tenisa czy przejedź się straszną kolejką Blood Rush. Więcej o grach VR dostępnych na PSVR do wynajęcia można znaleźć klikając tutaj.

Wypożyczalnia konsol Xbox symulator deskorolki snowboardu

Wypożyczalnia konsol Xbox symulator deskorolki snowboardu

 

Wypożycz Xbox 360 z grami Kinect oraz tradycyjnymi. Gry Kinect czyli tzw. Gry ruchowe to świetny sposób na ożywienie domowej imprezy. Wykonując ruchy ciałem imitujące dyscyplinę sportową możesz zagrać w: golfa, tenisa, siatkówkę, boks, wyścigi samochodowe a nawet może walczyć mieczami świetlnymi.

Dodatkowo gry na Xboxa dostępne w naszej ofercie to: Tony Hawk Pro Skater oraz Snowboarding z dedykowanym kontrolerem – deskorolką.

 

 

Skontaktuj się z nami aby wypożyczyć konsolę


Wypożycz konsole na święta, zgarnij 30% zniżki i ciesz się mile spędzonym czasem.