Wypożycz PlayStation 4 VR, Xbox, Kinect, MOVE i gogle VR na event

 

W odpowiedzi na liczne zapytania Klientów w naszej ofercie pojawiły się konsole na wynajem. Jest to świetny pomysł na event gdy potrzebne są dobre i sprawdzone atrakcje na imprezy firmowe. Playstation na wynajem gwarantuje wiele sposobów na gry – tradycyjne oraz w wirtualnej rzeczywistości. Więcej szczegółów poniżej

Playstation VR – wynajem na event

Konsola Playstation do wynajęcia wraz z goglami Playstation VR to gwarancja wielogodzinnej zabawy na eventcie. Do dyspozycji użytkowników oddajemy dwa sposoby prowadzenia rozgrywki.

Tradycyjny z kontrolerem w ręku – konsole na wynajem od zawsze łączyły się z grą przy pomocy kontrolera. Jest to bardzo wygodna i dobra metoda sterowania grą. Uczestnicy siedzą wygodnie na fotelach przez telewizorem i zrelaksowani grają na Playstation 4. Aby rozgrywka była jeszcze ciekawsza możemy dodać do tego gogle VR Playstation do wynajęcia. Wtedy gracz widzi w pierwszej osobie to co dzieje się w grze.

Drugim sposobem rozgrywki jest gra ruchowa – Wypożyczalnia konsol PlayStation VR dzięki kontrolerom MOVE umożliwia sprawdzenie gier wierni odwzorowujących rzeczywistość. Kontrolery MOVE na event sprawdzają się genialnie. Są to wirtualne ręce, które wchodzą w interakcję z grą. Czy z goglami VR Playstation czy patrząc w TV gracz wykonując rychu ciałem steruje rozgrywką.

Wypożycz Konsole PlayStation 4 VR

Wypożycz Konsole PlayStation 4 VR

Wypożyczalnia konsol Warszawa – gry na Playstation

Konsole do wypożyczenia takie jak Playstation 4 czy Xbox oferują wiele ciekawych i różnorodnych gier, które na imprezach sprawdzają się fantastycznie.

Gry na Playstation VR Words – jest to zbiór, krótkich lecz wciągających gier na Playstation VR. Wirtualny tenis, strzelanka czy lot w kosmos to tylko lika możliwości.

Wypożycz gry na konsole – takie jak gra Resident Evil – to coś dla miłośników mocnych wrażeń i horrorów.

Try na PlayStation – Just Dance to najlepszy pomysł na imprezę firmową. Dzięki kontrolerom MOVE Playstation na wynajem staje się wirtualną dyskoteką. Zadanie jest z pozoru proste lecz czy naprawdę takie jest? W grze należy tańczyć i poruszać się tak aby wstrzelić się z odpowiednie ruchy, które dyktuje gra.