Atrakcje eventowe na Mikołajki

W ten weekend realizowaliśmy imprezy Mikołajkowe – nasze atrakcje do wynajęcia idealnie sprawdziły się w świąteczno-zimowej tematyce! We Włocławku braliśmy udział w festynie miejskim, gdzie sanie św. Mikołaja do wynajęcia zabrały uczestników w wirtualny świat rozrywki. Z poniższego artykułu dowiecie się więcej na temat oferty “Zimowe atrakcje na wynajem”.

Symulator sań świętego Mikołaja na wynajem

Symulator sań Mikołaja do wynajęcia na event

Symulator sań Mikołaja do wynajęcia na event

Sanie świętego Mikołaja VR wynajem to wyjątkowe stanowisko, które przyciąga wzrok oraz uwagę gości. To świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Prawdziwe, odrestaurowane sanie Mikołaja do wynajęcia z połączeniu z goglami VR to okazja, żeby na chwilę poczuć się jak Santa Claus – wręczamy dzieciom prezenty, wyruszamy na zwiedzanie fabryki zabawek w Laponii, a nawet mamy szansę spróbować zimowego symulatora kolejki górskiej i wzięcia udziału w bitwie na śnieżki. Wszystko odbywa się w wirtualnej rzeczywistości, która zachwyciła uczestników weekendowego wydarzenia.

Sanie Mikołaja wynajem

Sanie Mikołaja wynajem

Sanie Mikołaja wynajem

Symulator sań Mikołaja do wynajęcia na imprezę mikołajkową to strzał w dziesiątkę! Sprawdzą się zarówno na imprezy wewnątrz budynku i te na zewnątrz. Na wydarzenia plenerowe zabezpieczymy urządzenie białym namiotem z dodatkowym ogrzewaniem. Szukasz wyjątkowych atrakcji na Christmas Party? Sprawdź nasze sanie Mikołaja na wynajem! Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia: dostarczymy sanie Mikołaja do wynajęcia we wskazane miejsce, wykonamy montaż, zajmiemy się się animacją stanowiska i zadbamy o jego stan techniczny, a na koniec wszystko zdemontujemy. Symulator sań Mikołaja VR wynajem to gwarancja niezapomnianych wrażeń i niesamowitych przeżyć!

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem na imprezy świąteczne

Gogle VR wynajem na imprezy świąteczne

Gogle VR wynajem to dodatkowy element symulatora sań Mikołaja, ale może także tworzyć oddzielne stanowisko. Dzięki wirtualnej rzeczywistości mamy okazję przenieść się do zupełnie innego świata – przejażdżka saniami ciągniętymi przez renifery, zwiedzanie fabryki zabawek, wręczanie prezentów… Możliwości są ogromne! Okulary VR 3D wynajem charakteryzują się wysoką jakością obrazu oraz kontrolerami, które symulują prawdziwe dłonie. Dzięki temu mamy realny wpływ na to, co dzieje się w otaczającej nas aplikacji. Napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę “Atrakcje świąteczne do wynajęcia na event”.