Bieżnia Virtuix Omni – niezapomniane atrakcje na event w Warta Tower

Mieliśmy ostatnio przyjemność dostarczyć przede wszystkim, młodym uczestnikom eventu w Warta Tower wyjątkowych wrażeń. Goście dopisali tłumnie, nasza platforma VR Virtuix Omni spisała się doskonale jako pomysł na event dla 400 osób! Kiedy decydujemy się na tego typu atrakcje na imprezę firmową, warto pomyśleć o zagospodarowaniu czasu dla jak największej liczby osób w tym samym momencie. W takiej sytuacji gogle na wynajem, takie jak Samsung Gear świetnie spełnią swoją funkcję i umilą oczekiwanie na główne atrakcje na event – w tym wypadku Symulator VR, Virtuix Omni do wynajęcia. Dzieci były zachwycone, Samsung Gear na wynajem to doskonały pomysł na urodziny dla najmłodszych.

Virtuix Omni na event, pomysł na imprezę

Spektakularny pomysł na imprezę na najwyższym poziomie?
Bieżnia Virtuix Omni

Bieżnia pod gogle VR to najbardziej prestiżowy pomysł na event w naszej ofercie. Po wejściu do platformy użytkownik zapinany jest w uprząż bezpieczeństwa. Od tego momentu nie ma możliwości wyjścia z bieżni, dopóki nie odepniemy uprzęży. Platforma śledzi każdy krok gracza- obroty, chodzenie, bieganie i przenosi je do gier w wirtualnej rzeczywistości. Virtuix Omni jako pomysł na event czy atrakcje na imprezę firmową wzbudza ogromne zainteresowanie. Jeżeli chcesz zrobić ogromne wrażenie, bieżnia to najlepszy sprzęt do Witrualnej Rzeczywistości.

 Platforma Virtiux Omni to ogrom możliwości rozrywki na event

Oprócz świetnego dopracowania technicznego, niewątpliwą zaletą bieżni VR jest szeroki wybór gier na imprezę.  Wbrew temu, co może pierwsze przychodzić na myśl, to nie tylko strzelanki! Przykładowe gry na event z Virtuix Omni:

Gogle VR, platforma Virtuix Omni

BowMaster – Tor przeszkód połączony ze łucznictwem. Aby otworzyć kolejne bramy, przez które musimy przejść należy trafić strzałą w sam środek tarczy (gra BEZ PRZEMOCY).

Coin Rush – Gra zręcznościowa na czas. Idealnie nadaje się dla dzieci. Musimy jak najszybciej pokonać wyznaczony tor pokonując przeszkody i zbierając monety.