Halloween – atrakcje na wynajem

31 października dzieci i dorośli na całym świecie przebierają się za przeróżne postacie, biorą udział w imprezach czy zbierają słodycze pukając do domów sąsiadów. Ten popularny zwyczaj, najhuczniej obchodzony w Ameryce Północnej, coraz bardziej wkracza do Polski. Organizacja eventów halloweenowych to nie lada wyzwanie – VRTEAM ma gotowe rozwiązania!

Gogle VR do wynajęcia

Najlepszy sprzęt na rynku, wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawią, że Uczestnicy błyskawicznie zanurzą się w wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR na wynajem to szeroki wybór dostępnych aplikacji – dopasujemy gry do upodobań do gości. Strzelanie do zombiaków, emocjonująca wyprawa po domu nawiedzonym przez duchy, przejście po desce zawieszonej na 160m w halloweenowej scenografii czy wycinanie wirtualnej dyni. To wszystko i jeszcze więcej dzięki goglom VR do wynajęcia!

Wypożyczalnia atrakcji – bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Imponująca konstrukcja, która przyciąga wzrok i uwagę Uczestników – bieżnia VR do wynajęcia! Poruszając stopami po platformie, każdy nasz krok przenoszony jest do wirtualnego świata. Mamy bardzo realne wrażenie biegania wśród zombiaków podczas apokalipsy czy chodzenia po opuszczonej willi, w której straszą upiory. Gogle VR do wynajęcia przenoszą graczy w nowy wymiar rozrywki, która zachwyca i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Nasz pracownik animuje całe wydarzenie, zachęcając ludzi do skorzystania, tłumacząc im zasady poruszania się w wirtualnym świecie oraz dbając o bezproblemowy przebieg i stan techniczny urządzeń.

Nowe standardy bezpieczeństwa

Gogle VR - atrakcje eventowe na wynajem

Gogle VR – atrakcje eventowe na wynajem

Organizacja eventów w obecnych czasach to odpowiedzialność, na którą jesteśmy przygotowani. Nasze stanowiska są czyszczone po każdym Uczestniku za pomocą specjalnych płynów dezynfekujących, a obsługa i goście wyposażeni są w jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze, a my przykładamy do tego ogromną uwagę. Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Białystok. Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy indywidualną propozycję atrakcji na Twój event!