Wakacje z VRTeam – wynajem atrakcji do domu

Połowa wakacji już prawie za nami, a COVID-19 ciągle uniemożliwia podróże i przygody? Dla nas to nie problem – zabierzemy Cię w świat niesamowitej zabawy bez wychodzenia z domu!

Konsole do wynajęcia

Konsole na wynajem do domu

Konsole na wynajem do domu

Wolisz grać w pojedynkę czy ze znajomymi? Nasza bogata oferta zadowoli każdego – fan piłki nożnej zachwyci się Fifą 20, a Mortal Kombat X przyniesie ogromne emocje walczącym. Konsole Xbox i PlayStation na wynajem to gwarancja udanego spotkania z przyjaciółmi w mniejszym i większym gronie. To nie tylko gry statyczne – konsole do wynajęcia dzięki specjalnej kamerze sczytują ruchy naszego ciała. Sprawia to, że to my stajemy się kontrolerem w grze i sterujemy postacią. Gra w rzutki, kręgle, wyścigi, gry przygodowe oraz taneczne to dopiero początek przygody.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Organizujesz domówkę, urodziny, a może nudzi Ci się wieczorami? Nieważne jaka jest przyczyna – gogle VR na wynajem zachwycą Ciebie i Twoich bliskich. Założone gogle przenoszą gracza do zupełnie innej rzeczywistości. Marzyłeś o zagranicznych podróżach, zwiedzaniu podwodnego świata rekinów, zostaniem superbohaterem albo średniowiecznym łucznikiem? Wszystko jest na wyciągnięcie Twoich rąk – wystarczy że zadzwonisz do nas bądź napiszesz i zarezerwujesz sprzęt dla siebie. Wysoka jakość obrazu i przestrzenny dźwięk dają ogromne uczucie realności przeżywanych wydarzeń – aż sam będziesz zaskoczony, jak łatwo oszukać Twoje oczy i Twój mózg.

Atrakcje retro na wynajem

Atrakcje retro do wynajęcia

Atrakcje retro do wynajęcia

Lata 70., 80. i 90. wracają do łask – moda, muzyka, ale też rozrywka. Konsole retro, automaty arcade, flippery – mamy wszystko! Pamiętasz Mario z czasów swojego dzieciństwa i marzysz o uratowaniu księżniczki z łap potwora? A może chcesz razem z kolegami zagrać w kultową grę Contra? Posiadamy konsole Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, które umilą Ci domową rozrywkę. Automat arcade do wynajęcia to stojąca maszyna, która posiada ponad 600 wbudowanych gier, które można dowolnie zmieniać pomiędzy rozgrywkami. Popularny flipper na wynajem to także doskonała opcja na spędzenie czasu zarówno w gronie znajomych jak i w pojedynkę.