Bieżnia Virtuix Omni wynajem na imprezę

Virtuix Omni wynajem to imponujące stanowisko, które przyciąga wzrok oraz uwagę swoim niecodziennym wyglądem. Bieżnia VR wynajem sprawdzi się na imprezy firmowe, tragi, konferencje, pikniki, festyny. Więcej o Virtuix Omni wynajem dowiecie się z poniższego artykułu.

Wypożyczalnia VR – bieżnia Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR wynajem gwarantuje niesamowite emocje podczas wydarzenia. Virtuix Omni do wynajęcia przenosi realne kroki wykonywane na platformie prosto do świata gry. Dodatkowe gogle VR wynajem na głowie Uczestnika sprawiają, że gracz ma bardzo silne wrażenie, że przeniósł się do wirtualnej rzeczywistości. Bieżnia Virtuix Omni wynajem to imponujące urządzenie, które zachwyci fanów technologii, jak i komputerowych laików.

Gogle VR wynajem na event

Gogle Oculus wynajem

Gogle Oculus wynajem

Gogle VR wynajem w naszej ofercie to najlepsze okulary na rynku: Oculus Rift oraz HTC Vive. Najwyższa jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz kontrolery symulujące dłonie umożliwiają bardzo głęboką immersję w wirtualnym świecie. Sprawdź swoje siły w walce z zombiakami, przetestuj celność w strzelaniu z łuku lub przenieś się do domu strachów. Biegaj, chodź, spaceruj po afrykańskiej sawannie pełnej słoni i żyraf, obejrzyj słonie z bliska. Gogle VR do wynajęcia zabiorą Cię w każde miejsce, o którym marzysz. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby otrzymać indywidualną propozycję – atrakcje VR na wynajem na imprezę.

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Virtuix Omni wynajem na event to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, festyny. Bieżnię VR do wynajęcia można dopasować do wzrostu oraz wagi Uczestników – jest to bezpieczne urządzenie dla młodszych i starszych graczy. Kompleksowo obsługujemy wydarzenia: zajmujemy się montażem, obsługą stanowiska, demontażem. Zapewniamy profesjonalnie przeszkolonych pracowników, którzy wytłumaczą, jak skutecznie poruszać się w wirtualnym świecie i pomogą wybrać najbardziej interesujące aplikacje.