Platforma VR Virtuix Omni na wynajem to wyjątkowa możliwość rozrywki na jedynej tego typu platformie ruchowej wykorzystującej Symulator VR.

Możesz chodzić, biegać (także do tyłu), siadać, strzelać czy nawet zanurzać się i nurkować. Wszystko to, oczywiście wykorzystując Gry na Virtuix Omni, specjalnie zaprojektowane i dostosowane, aby Platforma VR Virtuix Omni na wynajem dała Ci jak najwięcej ekscytujących, nieporównywalnych z niczym doznań.

Przykładowe Gry na VR Virtuix Omni

Gry na Virtuix Omni - Omni Arena

Gry na Virtuix Omni – Omni Arena

Omni Arena – Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia jest w przypadku tej gry mocno eksploatowana. Dynamiczna, szybka akcja- biegaj i strzelaj do wrogów by ochronić Arenę i wyeliminować rywali. Im sprawniejszy i silniejszy jesteś w rzeczywistości, tym lepiej poradzisz sobie tutaj.

Gry na platformę Virtuix Omni - Karnage Chronicles

Gry na platformę Virtuix Omni – Karnage Chronicles

 

 

 

 

Karnage Chronicles – to epizodyczny RPG akcji wykorzystujący Symulator VR. Epickie fantasy pozwalające rozwiązać swoją przeszłość i kreować teraźniejszość by pokonać swoich wrogów.

 

 

 

 


WYNAJMIJ PLATFORMĘ VIRTUIX OMNI – skontaktuj się w celu poznania oferty


Gry na platformę Virtuix Omni - Nature Treks VR

Gry na platformę Virtuix Omni – Nature Treks VR

Nature Treks VR – gry na Symulator VR to nie tylko strzelanki czy horrory. Jeżeli chcesz się zrelaksować koniecznie przetestuj Nature Treks VR. Możesz eksplorować egzotyczne wyspy, podwodny świat oceanu a nawet (dosłownie) dotknąć gwiazd! Wszystko w warunkach jakie sam sobie wymarzysz. Istnieją różne Gry na Virtuix Omni, ale tylko w tej możesz sam sterować pogodą, porami dnia i nocy i kreować własną wirtualną rzeczywistość.

Gry na Symulator Virtuix Omni - AFFECTED - The Manor

Gry na Symulator Virtuix Omni – AFFECTED – The Manor

 

 

 

AFFECTED – The Manor – gra dla tych, którzy lubią się bać. Horror utrzymujący dreszczyk emocji na niesłabnącym poziomie. Platforma VR Virtuix Omni na wynajem zapewni Ci z tą grą realny strach w wirtualnym świecie.

 

Gry na symulator VR Virtuix Omni - VRZ Torment

Gry na symulator VR Virtuix Omni – VRZ Torment

 

VRZ Torment – czyli Run. Kill. Die. Repeat. Gratka dla miłośników serialu Walking Death, Symulator VR pozwoli Ci poczuć się jak jego bohater. Aby przeżyć musisz rozwiązywać zagadki, na szczęście Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia nie służy tylko do ucieczki przed Zombie, masz do dyspozycji cały arsenał: łuki i strzały, siekiery, nietoperze, pistolety, strzelby, śrutówki, granaty i wiele innych. Odważysz się sprawdzić Symulator VR w takiej grze

 

 

Tytułów gier  jest oczywiście więcej.  Wszystkie dostępne będą w zakładce Gry na Virtuix Omni, która niedługo będzie dostepna na naszej stronie internetowej.