Gogle wirtualnej rzeczywistości – HTC Vive i Samsung Gear –  jak zwykle sprawdziły się jako świetna atrakcja na imprezę firmową.

 

3 stanowiska VR i ponad 400 uczestników

W zeszły piątek nie nudziliśmy się ani chwili. Z samego rana ruszyliśmy na galę 25 lecia jednej z polskich firm z branży budowlanej. To wspaniałe, że okulary VR są tak uniwersalne – pasują na elegancką galę, na imprezę firmową jak również na urodziny dziecka czy wieczór kawalerski. To pomysł na każdą imprezę.

Gogle VR - pomył na imprezę firmową - Warszawa

Gogle VR – pomył na imprezę firmową – Warszawa

HTC Vive – wynajem

Gogle HTC Vive na event oznaczają prestiż i dobrą zabawę. Jest to wiodący producent okularów wirtualnych co gwarantuje najwyższą jakość doświadczeń. HTC Vive do wynajęcia to pomysł na imprezę, dzięki, któremu ludzie będą wracać w pamięci do tych chwil. Jesteśmy tego pewni gdyż wirtualna rzeczywistość na wynajem daje możliwości przeżycia niecodziennych zdarzeń. Za przykłady mogą posłużyć poniższe tytuły:

  • skok na bungee
  • roller coaster
  • podróż w kosmos
  • zwiedzanie Nowego Yorku
Gogle - pomysł na konferencję - Warszawa

Gogle – pomysł na konferencję – Warszawa

Samsung Gear VR – wynajem

Gogle Samsung Gear na event to bardzo dobry pomysł przy dużej ilość osób biorących udział w wydarzeniu. Są proste, szybko się je obsługuje, ale proszę nie myśleć, że przez to odstają z jakością. Prawda jest taka, że wszystko zależy od aplikacji jaką puszczamy. Dlatego bardzo dużo czasu poświęciliśmy na znalezienie i stworzenie odpowiednich aplikacji. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że okulary VR do wynajęcia Samsung Gear prezentują bardzo dobrą jakość.


Wirtualna rzeczywistość na wynajem – pomysł na imprezę firmową – SPRAWDŹ OFERTĘ


Atrakcje na event - wynajem Warszawa

Atrakcje na event – wynajem Warszawa