Realizacja: Gogle VR na wynajem – nowe standardy sanitarne

VRTeam ciągle w działaniu – w weekend tworzyliśmy strefę atrakcji podczas ważnego wydarzenia golfowego. Nie mogło więc zabraknąć wirtualnej rzeczywistości, gdzie można było sprawdzić swoje umiejętności we wbiciu piłeczki do dołka w innym świecie.

Gogle VR na wynajem – atrakcje na imprezy firmowe

Atrakcje na wynajem - gogle wirtualnej rzeczywistości

Atrakcje na wynajem – gogle wirtualnej rzeczywistości

Technologia VR przenosi Uczestników do zupełnie nowego wymiaru rozrywki – nieważne gdzie się znajdujemy, gogle VR do wynajęcia przeniosą nas w wymarzone miejsce. Tym razem było to pole golfowe – goście mogli poczuć się jak Tiger Woods. Najlepszy sprzęt, wysoka jakość obrazu oraz specjalnie dopasowane kontrolery błyskawicznie zabierają nas w wirtualną rzeczywistość. Weź kij w dłoń i spróbuj swoich sił w trafieniu do dołka! To świetna rozrywka zarówno dla fanów tego sportu, jak i zupełnych laików. Z pomocą naszych przeszkolonych animatorów błyskawicznie odnajdziesz się w nowym otoczeniu.

Atrakcje do wynajęcia – nowe standardy w czasach koronawirusa

Atrakcje do wynajęcia na imprezy integracyjne, pikniki, festyny

Atrakcje do wynajęcia na imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny

Organizacja eventów jest już możliwa, jednak nie można zapominać o panującym zagrożeniu. Jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji wydarzeń z nowymi procedurami bezpieczeństwa. Gogle oraz kontrolery są czyszczone za pomocą specjalnych środków dezynfekujących po każdym użyciu, a nasi pracownicy wyposażeni są w maseczki oraz jednorazowe rękawiczki, które są zmieniane systematycznie. Korzystają z nich także goście. Te dodatkowe zachowania są niezbędnym elementem podczas organizacji wydarzeń, który gwarantuje bezpieczną zabawę.

Wypożyczalnia urządzeń – atrakcje eventowe na wynajem

Okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia to nie tylko golf i gry sportowe – bogaty wybór dostępnych aplikacji pozwala na dopasowani ich do wielu motywów przewodnich. Podróże, filmy, muzyka, kosmos, woda i wiele innych – posiadamy gotowe scenariusze, ale bez problemu przygotujemy indywidualną propozycję specjalnie na Twój event! Działamy na terenie całej Polski – Warszawa, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Kraków. Dojedziemy w każde miejsce, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!