Symulatory rajdowe i lotu VR do wynajęcia na event

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na event rozpościera przed nami wiele możliwości. By w pełni to wykorzystać w naszej ofercie oprócz samych gogli VR na wynajem, są też różnego rodzaju symulatory VR, np. rajdowe czy lotu. Dziś przedstawimy najczęściej wybierane atrakcje na wynajem: symulator rajdowy VR, ruchomy symulator wyścigowy VR 3DOF i symulator lotu VR 3DOF. Każdy z nich doskonale sprawdzi się na każdy event: na targi, na konferencję, na piknik czy na imprezę firmową i integracyjną.

Symulator rajdowy VR i symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie 3DOF na wynajem

Ruchomy symulator rajdowy VR 3ODF wynajem na imprezę

Symulatory rajdowe VR do wynajęcia na event to gratka dla miłośników prędkości i adrenaliny. Posiadamy 2 warianty: klasyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia oraz ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF. Oba to rewelacyjny pomysł na imprezę i gwarancja świetnej zabawy uczestników. Symulator wyścigowy VR na wynajem jest lepszym rozwiązaniem, kiedy mamy do dyspozycji mniejszą przestrzeń- zajmuje mniej miejsca niż symulator VR 3DOF a zapewnia doskonałą zabawę. Jest statyczny, więc wsiądą do niego z większą śmiałością uczestnicy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z wirtualną rzeczywistością. Oba symulatory bazują na goglach VR w których uczestnik widzi tor, wnętrze auta i całe otoczenie do którego się przenosi. Kierowca siada w kubełkowym fotelu, kieruje sportową kierownicą, zmienia biegi. Ruchomy symulator wyścigowy VR 3DOF do wynajęcia dodaje wrażeń dzięki ruchomej platformie, która oddaje wszystkie przeciążenia, zakręty, przyspieszanie- fotel porusza się i drży. Mamy możliwość ustawienia indywidualnie poziomu reakcji naszej konstrukcji, dlatego sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Do tego świetnie wygląda w rzeczywistości i na zdjęciach.

Ruchomy symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia na event

Wynajmij ruchomy symulator lotu VR

Symulator lotu VR 3DOF czyli symulator lotu na ruchomej platformie do wynajęcia to pomysł na imprezę najwyższych lotów- dosłownie i w przenośni. Nie da się przejść obok niego obojętnie! Czerwone skrzydła i potężna konstrukcja z daleka przyciągają wzrok- dlatego szczególnie polecamy ruchomy symulator lotu VR 3DOF na targi, gdzie trzeba wyróżnić się z tłumu. Symulator lotu VR 3DOF bardzo realnie oddaj doznania w kokpicie- od profesjonalnego fotela przez specjalny wolant i prowadnice którymi się steruje. To wszystko w połączeniu z najlepszymi goglami VR Oculus Rift lub HTC Vive to gwarantowany sukces. Wynajmij symulator lotu i zapewnij swoim gościom najwyższy poziom rozrywki.