Atrakcje dla dzieci – gogle VR, symulatory, konsole

Zapewnij swoim pociechom niezapomniane przygody z atrakcjami na wynajem od VRTeam! Bogaty wybór stanowisk to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Gogle VR, konsole, symulatory – spełnimy pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Gogle VR na wynajem

Okulary VR do wynajęcia umożliwiają spełnianie marzeń – technologia wirtualnej rzeczywistości przenosi nas do niesamowitych, wyśnionych miejsc. Spacer po sawannie pełnej lwów i żyraf, wycieczka do podwodnego świata żółwi oraz delfinów, a może uwielbiany przez dzieci Job Simulator, gdzie wcielasz się w pracownika biurowego, kucharza lub mechanika? Możliwość są nieograniczone – gogle VR do wynajęcia to długie godziny wspaniałej zabawy. Gogle VR na wynajem w naszej ofercie to najlepszy sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift i HTC Vive to wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk, które robią niesamowite wrażenie na użytkowniku.

Symulatory do wynajęcia

Symulator rajdowy wynajem

Symulator rajdowy wynajem

Fanów motoryzacji i lotnictwa zachwycą symulator wyścigów VR do wynajęcia oraz symulator lotu VR. Profesjonalny fotel oraz kierownica lub wolant w połączeniu z goglami VR sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwej maszynie. Dla fanów sportów zimowych polecamy symulator nart i snowboardu na wynajem. Konsola Nintendo Wii do wynajęcia wykorzystuje deskę balansową – postacią na ekranie sterujemy za pomocą ruchów własnego ciała. Jest to bardzo realne odwzorowanie prawdziwej jazdy na nartach lub desce snowboardowej.

Konsole wynajem Warszawa i okolice

Gry ruchowe wynajem

Gry ruchowe wynajem

Niezależnie, czy wolisz w wolnym czasie odpoczywać na kanapie czy rozpiera Cię energia i nie usiedzisz w miejscu – konsole do wynajęcia to atrakcja dla każdego! Statyczne gry, gdzie sterujemy przy pomocy pada bądź aplikacje ruchowe, gdzie nasze ciało staje się kontrolerem. Mecz piłki nożnej w grze FIFA, walka w Mortal Kombat czy wyścigowe Gran Turismo – wybór jest ogromny. Konsole na wynajem z grami ruchowymi to świetny sposób na spędzenie czasu razem z przyjaciółmi: możliwość wieloosobowych rozgrywek przygodowych, sportowych i tanecznych to znakomite urozmaicenie każdego wydarzenia.