Ruchomy symulator rajdowy VR na platformie, symulator wyścigowy 3DOF, symulator rajdowy VR

Symulatory rajdowe do wynajęcia cieszą się dużą popularnością w naszej ofercie. Mamy do wyboru 3 maszyny: Symulator rajdowy VR 3DOF (na ruchomej platformie) do wynajęcia, symulator wyścigowy na podnośnikach do wynajęcia oraz klasyczny, statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia. Bez względu na to, na który symulator się zdecydujemy gwarantujemy doskonałą zabawę, adrenalinę i emocje.

Wynajem: symulator rajdowy VR 3 DOF na ruchomej platformie

Ruchomy symulator VR 3Dof na platformie, wynajem

Ruchomy symulator samochodowy VR 3DOF na wynajem jest najnowszym w kategorii “symulator rajdowy” i już zdobył rzesze fanów. Symulator rajdowy VR na ruchomej platformie do wynajęcia to niesamowite emocje, adrenalina i spektakularny wygląd natychmiast przyciągający uwagę. Konstrukcja jest utrzymana w czerwonych barwach, z daleka rzuca się w oczy. Dzięki temu ruchomy symulator VR świetnie nadaje się na imprezę firmową, na targi, na konferencje czy na piknik. Symulator VR 3DOF na wynajem to najwyższej jakości gogle VR w których gracz- kierowca widzi trasę wyścigu i wnętrze auta. To wszystko na specjalnie skonstruowanej konstrukcji z kubełkowym fotelem zintegrowanym z kierownicą, pedałami i drążkiem zmiany biegów. Kiedy rozpoczyna się jazda, symulator rajdowy VR 3DOF na wynajem dosłownie ożywa. Gracz odczuwa wszelkie przeciążenia, drgania, zakręty, przyspieszenia czy nagłe hamowanie.

Ruchomy symulator 3DOF do wynajęcia na imprezę

Symulator wyścigowy 3DOF na wynajem to spektakularna konstrukcja, obok której nie da się przejść obojętnie. Symulator rajdowy na hydraulicznych podnośnikach to idealna atrakcja na event, na którym liczy się zrobienie wrażenia. Ruchomy symulator rajdowy na podnośnikach do wynajęcia to masywna, duża konstrukcja z daleka rzucająca się w oczy. Symulator rajdowy 3DOF obraca się, szarpie, przechyla i tym samym przyciąga uwagę wszystkich uczestników wydarzenia. Przed kierowcą zamontowany jest 55cio calowy, zakrzywiony telewizor z najlepszej jakości obrazem.

Klasyczny symulator rajdowy VR na wynajem na event

Symulator jazdy VR do wynajęcia

Statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia to świetny pomysł na event, kiedy nie dysponujemy dużą ilością miejsca ale nie chcemy rezygnować z jakości. Gogle VR przeniosą gracza na najbardziej znane tory wyścigowe świata we wnętrzu najszybszych aut. Okulary VR na wynajem w połączeniu z symulatorem jazdy VR to prędkość i adrenalina dla każdego. Doskonale sprawdzi się na event dla dorosłych ale także dla dzieci. Wysoka jakość dźwięku i obrazu zadowoli najbardziej wymagających gości. Wynajmij symulator wyścigowy VR na swoje wydarzenie i ciesz się niesamowitymi doznaniami i zadowoleniem swoich gości.