Realizacja: Symulator rajdowy VR na wynajem

Ogromne prędkości, najdroższe samochody świata, najpopularniejsze tory wyścigowe – to marzenia wielu z nas. Symulator rajdowy VR do wynajęcia to spełnienie tych marzeń! Mogli się o tym przekonać Uczestnicy naszej ostatniej realizacji.

Statyczny symulator wyścigów do wynajęcia

Profesjonalny kubełkowy fotel, rajdowa kierownica, pedały gazu i hamulca w połączeniu z goglami VR przenoszą gości w zupełnie nowy wymiar rozrywki. Dzięki wirtualnej rzeczywistości na chwilę stajemy się zawodowym kierowcą, który bierze udział w najbardziej prestiżowych wyścigach. Prowadzenie samochodu w wirtualnym świecie pozwala na osiąganie zawrotnych prędkości w bardzo bezpiecznych warunkach i nie wymaga posiadania prawa jazdy – zarówno dorośli, jak i dzieci, mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i świetnie się bawić.

Symulator jazdy VR na wynajem – nowe procedury bezpieczeństwa

Symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy do wynajęcia

W naszej ofercie gogle VR do wynajęcia to najlepszy sprzęt na rynku. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk błyskawicznie zabierają Uczestników na przygodę w wirtualnym świecie. Aby rozrywka w prawdziwym świecie była bezpieczna, nasze urządzenia są systematycznie czyszczone przy pomocy środków dezynfekujących, a pracownicy korzystają z maseczek i rękawiczek jednorazowych. W wirtualnej rzeczywistości można na chwilę zapomnieć o zagrożeniu – w tym czasie w realnym świecie my dbamy o to, żeby zabawa przebiegała bezpiecznie.

Wypożyczalnia atrakcji – symulator rajdowy VR do wynajęcia

Atrakcje dla dzieci i dorosłych wynajem

Atrakcje dla dzieci i dorosłych wynajem

Oprócz statycznego symulatora wyścigów, posiadamy także ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF – ta specjalna platforma wykorzystuje podnośniki hydrauliczne. Dzięki temu symulator obraca się, trzęsie i kręci adekwatnie do tego, co dzieje się na ekranie. Dodatkowe wrażenia ruchowe w połączeniu z goglami VR to gwarancja niezapomnianych przeżyć i ogromnej zabawy. Symulator rajdowy VR na wynajem to idealna atrakcja na targi, konferencje, pikniki, festyny, imprezy firmowe i integracyjne. Przeszkolony pracownik zajmie się animacją stanowiska – od zachęcania ludzi do skorzystania do tłumaczenia, jak odnaleźć się w wirtualnym świecie. Pod okiem profesjonalnego przewodnika przygoda w innej rzeczywistości to sama przyjemność!