Ruchomy symulator roller coastera VR 3DOF

Symulator roller coastera VR 3DOF do wynajęcia to kolejna atrakcja na ruchomej platformie w naszej ofercie, obok symulatora rajdowego VR 3DOF na wynajem i symulatora lotu VR 3DOF. Roller coaster VR już jako aplikacja na gogle VR na wynajem, wzbudza ogromne emocje i cieszy się dużym powodzeniem. W połączeniu z ruchomą platformą doznania stają się prawdziwą petardą! Drgania, szarpanie i niesamowicie realne odczucia przechylania wagonika nikogo nie pozostawią obojętnym. Uwaga! Atrakcja tylko dla odważnych osób o mocnych nerwach! 😉

Symulator roller coastera 3DOF VR do wynajęcia na event

Symulator roller coastera VR 3DOF na event

Symulator roller coastera VR 3DOF do wynajęcia jest absolutnym hitem na event. Konstrukcja na hydraulicznych podnośnikach przenosi doznania gracza na zupełnie nowy poziom. Siadamy w fotelu, mniej pewni zapinają pasy bezpieczeństwa, zakładamy gogle VR na wynajem, łapiemy się barierki bezpieczeństwa i możemy ruszać. Symulator roller coastera 3DOF na wynajem nadaje się na każdą imprezę dzięki możliwości ustawienia różnych poziomów odczuwania drgań i przeciążeń. Dzięki temu symulator roller coastera na ruchomych podnośnikach do wynajęcia, możemy zaproponować zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Świetnie sprawdzi się na piknik, na imprezę firmową czy na konferencję i na targi, gdzie szczególnie ważne jest wyróżnienie się z tłumu wystawców. Ruchomy symulator roller coastera na wynajem przyciąga wzrok skomplikowaną konstrukcją i pięknymi detalami graficznymi. Do złudzenia przypomina prawdziwy wagonik spotykany w wesołych miasteczkach. Już nie musisz wynajmować całej przestrzeni na event w parku rozrywki, wystarczy nasz symulator roller coastera 3DOF na wynajem.

Ruchomy symulator roller coastera VR 3DOF na wynajem- zaskocz swoich gości!

Ruchomy symulator roller coastera VR 3DOF na imprezę

Symulator roller coastera 3DOF do wynajęcia to rzadko spotykana atrakcja na event, dlatego robi jeszcze większe wrażenie. Zestaw składa się z “wagonika”- platformy na której zamontowany jest fotel, zabezpieczającej barierki (która zazwyczaj jest kurczowo ściskana przez śmiałków), dużego ekranu telewizora i oczywiście okularów VR. Gogle VR do wynajęcia których używamy to oczywiście najwyższa jakość, którą zapewniają okulary VR Oculus Rift lub HTC VIVE. Symulator roller coastera VR 3DOF to doskonały pomysł na event, który zrobi ogromne wrażenie na uczestnikach i na długo zapadnie w pamięć gości.