Wynajmij pełnowymiarowe sanie Mikołaja na swój event świąteczny

Sanie Mikołaja do wynajęcia robią ogromne wrażenie na świątecznych eventach. Są pełnowymiarowe, czerwone a środek pokryty jest śnieżnobiałym futrem. Realizm i detale sprawiają, że sanie Mikołaja do wynajęcia to najlepszy pomysł na imprezę zimą. Do tego dodajmy gogle VR i nagle sanie stają się symulatorem sań Mikołaja VR! Zapewnij na swoje wydarzenie atmosferę białych świąt z naszymi zimowymi atrakcjami do wynajęcia.

Symulator sań Mikołaja VR – poczuj magię świąt

Symulator sań Mikołaja VR na imprezę świąteczną

Symulator sań Mikołaja VR na wynajem to najbardziej charakterystyczna atrakcja na event zimowy, która natychmiast wprowadza magiczną, świąteczną atmosferę. Nasze sanie robią duże wrażenie samym rozmiarem, pięknie prezentują się na zdjęciach- szczególnie w połączeniu z zimowymi elementami scenografii jak np. renifer do wynajęcia czy bałwanki i choinki. Symulator sań Mikołaja VR na wynajem zabierze uczestników wydarzenia w podróż tym niesamowitym środkiem transportu. Dysponujemy wieloma aplikacjami na gogle VR, które doskonale wpisują się w klimat: możemy zwiedzać fabrykę zabawek Mikołaja a nawet wręczać z sań prezenty. Dla fanów zimy proponujemy bitwy na wirtualne śnieżki a nawet zimowy roller coaster. Sanie Mikołaja VR to najlepszy pomysł na imprezę mikołajkową, na wigilię firmową czy event świąteczny.

Zrób prezent swoim gościom i wynajmij sanie Mikołaja VR

Sanie Mikołaja VR na event do wynajęcia

Symulator sań Mikołaja VR to atrakcja na event która nie zawodzi. Piękne, czerwone sanie w połączeniu z najlepszej jakości okularami VR przeniosą uczestników do odległej Laponii w jednej chwili. By osiągnąć taki efekt, korzystamy jedynie z najlepszego sprzętu, nasze gogle VR do wynajęcia to Oculus Rift lub HTC VIVE- najwyższa półka w świecie wirtualnej rzeczywistości. To razem z profesjonalną obsługą, gwarantuje sukces imprezy i niezapomniane przeżycia gości. Warto dołożyć do sań Mikołaja zimową scenografię i stworzyć bajkową, zimową krainę. Sanie Mikołaja VR to prawdziwa gratka nie tylko dla dzieci ale także dorosłych! Podkręć atmosferę świąt i poczuj ich klimat dzięki symulatorowi sań Mikołaja na wynajem.