Sportowe atrakcje do wynajęcia do domu

Jak mówi przysłowie: w zdrowym ciele zdrowy duch. Zadbaj o samopoczucie swoje i swoich bliskich – spędźcie czas wolny od pracy i szkoły na aktywnym wypoczynku. Atrakcje na wynajem do domu od VRTeam to najlepszy sposób na super zabawę bez wychodzenia z mieszkania.

Konsole z grami ruchowymi na wynajem

Konsole Xbox i PlayStation są doskonale znane na całym świecie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że konsole do wynajęcia to nie tylko gry z kontrolerem. Dołączenie specjalnej kamery sczytującej ruchy użytkownika sprawia, że sterujemy postacią w aplikacji za pomocą naszego ciała. Konsole z grami ruchowymi na wynajem to rozrywka dla całej rodziny. Bogata biblioteka to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie: gry przygodowe, wyścigowe, strzelanie z łuku, bieganie, piłka nożna, boks i wiele innych.

Gry taneczne do wynajęcia

Mata taneczna do wynajęcia do domu

Mata taneczna do wynajęcia do domu

Kto ma najlepsze ruchy na parkiecie? Gry taneczne na wynajem mogą pomóc w rozstrzygnięciu tej zagadki. W naszej ofercie posiadamy konsole z grami tanecznymi do wynajęcia oraz profesjonalne maty taneczne. Możliwość wieloosobowej rozgrywki pozwala na uczestnictwo kilku osób jednocześnie. Wspólna zabawa oraz odrobina rywalizacji w zdobyciu jak największej liczby punktów to sposób na świetną zabawę. Mata taneczna do wynajęcia jest banalnie prosta w obsłudze – na ekranie telewizora wyświetlają się strzałki, które stopami musimy naciskać na macie. Pokaż, kto jest najlepszym tancerzem w mieście!

 

 

 

Gogle VR wynajem do domu

Gogle VR na wynajem do domu

Gogle VR na wynajem do domu

Okulary VR na wynajem do domu to technologia, która oszuka Twoje zmysły i zagwarantuje niezapomniane przeżycia. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawiają, że błyskawicznie przenosisz się do wirtualnego świata i odnosisz ogromne wrażenie realności. Wspinaczka na szczyty Alp, mecz hokeja lub koszykówki, bieg z przeszkodami czy muzyczne wyzwanie Gwiezdnych Rycerzy? Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się zarówno jako prezent dla fanatyków elektroniki, jak i totalnych laików.