Relacja – Okulary VR HTC Vive do wynajęcia Warszawa-  Targi Energii

 

Bardzo się cieszymy, że coraz częściej Gogle VR są wykorzystywane jako atrakcje na event, konferencję, szkolenie czy inne spotkania biznesowe. Dzisiejsza relacja opisuje jak sprawdziły się wirtualne okulary na wynajem HTC Vive na targi.

Wirtualna rzeczywistość Warszawa wynajem

Gogle VR atrakcje na event Warszawa wynajem

Gogle VR atrakcje na event Warszawa wynajem

28 września w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance odbyły się XIV Targi Energii, na których mieliśmy okazję zaprezentować nasze Gogle VR. Uczestnicy mogli dzięki nim m.in. skoczyć na bungee (chociaż wymaga to odwagi, skok cieszył się największą popularnością), wyruszyć w kosmos, przejechać się na roller coasterze czy chociażby zwiedzić Nowy Jork. Zainteresowanie było tak duże, że postanowiliśmy przeprowadzić konkurs- uczestnicy na czas… przecinali mieczem owoce. Trzy pierwsze miejsca nagrodziliśmy upominkami. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

Emocje były duże zarówno w trakcie korzystania z gogli HTC Vive, jak po ich zdjęciu Najlepszymi rekomendacjami dla kolejnych uczestników były oczywiście recenzje po spróbowaniu naszej rozrywki:

„Było super! Musisz skoczyć na bungee! Dawaj! Mówiłeś, że zawsze chciałeś- spróbuj tu!”

„Niesamowite! Rzeczywiście jakbym tam był!”

„Efekt jest naprawdę fajny!”

Gogle VR? Dlaczego wybrać HTC Vive

Wirtualne gogle Warszawa Wynajem

Wirtualne gogle Warszawa Wynajem

Postanowiliśmy użyć HTC Vive na targi, ponieważ świetnie sprawdzają się jako atrakcje na event, gdzie jest wielu uczestników a niewiele czasu  na rozrywkę. Dodatkowo wirtualne gogle do wynajęcia robią duże wrażenie, nawet jeżeli ktoś miał już do czynienia z wirtualną rzeczywistością. W Goglach wirtualnych widzi się swoje ręce, są wyposażone w bardzo czułe kontrolery doskonale reagujące na nasze ruchy i dzięki temu zapewniają w pełni realne doznania. Gogle VR na event to świetne rozwiązanie dla biznesu, pozwalające na szybkie oderwanie się od otaczającego nas świata i przeniesienie do tego, który oferuje nam VR. Już niedługo kolejna relacja z HTC Vive wynajem.

 

HTC Vive na targi, Gogle VR na event, HTC Vive wynajem, atrakcje na event – SKONTAKTUJ SIĘ ABY POZNAĆ OFERTĘ

info@vrteam.pl lub tel: 504 235 129