Wynajem atrakcji VR na event

W miniony weekend nasze stanowiska wirtualnej rzeczywistości umilały czas uczestnikom firmowego pikniku jednej z Łódzkich firm. Pod naszym namiotem z atrakcjami VR stanęły: symulator rajdowy VR 4DOF – ruchomy symulator na podnośnikach, symulator wyścigowy VR (bez podnośników) oraz stanowisko z goglami VR Oculus Rift S.

Symulator rajdowy VR 4DOF – ruchomy na podnośnikach

Symulator wyścigowy VR wynajem

Symulator wyścigowy VR wynajem

Wynajem ruchomego symulatora rajdowego VR to doskonały pomysł dla miłośników motoryzacyjnych emocji. Symulator rajdowy VR na wynajem porusza się wraz z siedzącym w nim graczem. Ruchy symulatora mają odwzorować to co dzieje się z samochodem podczas jazdy. Przy każdym zakręcie symulator rajdowy na event przekręca i przechyla. Zmiana nawierzchni jazdy również wpływa na drgania symulatora oraz opór jaki stawia kierownica przy skrętach. Wszystko po to aby nasz symulator rajdowy VR na podnośnikach jak najlepiej odzwierciedlał zachowanie samochodu wyścigowego. Wynajmij symulator rajdowy VR 4DOF na swoją imprezę firmową i poczuj na własnej skórze emocje związane z jazdą samochodem wyścigowym.

Stanowiska z wirtualną rzeczywistością – wynajem

Stanowiska VR do wynajęcia na imprezę firmową to bardzo dobry pomysł. Gogle VR na wynajem zapewniają nam bardzo dużą różnorodność atrakcji. Na każdym ze stanowisk z wirtualną rzeczywistością mamy przygotowane ponad 350 tytułów gier, aplikacji, filmów i animacji VR. Uczestnicy eventu mogą miedzy innymi:

  • polecieć w kosmos
  • skoczyć na bungee
  • przejść się po drewnianej desce na wysokości 160 m
  • zobaczyć na własne oczy dinozaura
  • zagrać w gry sportowe (piłka nożna, tenis, golf, koszykówka, biegi i inne)
  • zagrać w strzelanki (wojskowe, animowane dla dzieci, w klimacie zombie i inne)
  • stoczyć pojedynek na miecze świetlne
  • stanąć oko w oko ze swoimi bohaterami z bajek / kreskówek
  • zwiedzać cały świat (niemalże każde miejsce) widząc go tak jakby byli na miejscu.
Gogle VR wynajem na piknik

Gogle VR wynajem na piknik

Wynajmij stanowiska VR na imprezę firmową, piknik, event, targi, konferencje czy urodziny. Przekonasz się, że to doskonały pomysł atrakcji na imprezę.

Konkurs wyścigów na symulatorze rajdowym VR

Wynajem symulatora samochodowego VR na imprezę firmową, targi, konferencje czy piknik to dobry sposób aby przyciągnąć uwagę zainteresowanych. Przy stanowisku z symulatorem rajdowym VR możemy zorganizować zawody na najszybszego kierowcę. Przed rozpoczęciem konkursu rajdowego ustalamy szczegóły – czas, wybór konkretnego toru i sposób punktowania uczestników. Póżniej pozostaje już tylko dobra zabawa zakrapiana nutką rywalizacji – to zawsze motywuje ludzi do zabawy i do korzystania z symulatora rajdowego VR.