Wynajem: symulator narciarstwa i snowboardu oraz gogle VR na imprezę

W miniony weekend mieliśmy okazję razem z naszym sprzętem: symulator snowboardu, symulator nart i gogle VR do wynajęcia, uczestniczyć w biegu banku polskiego PKO na nartach biegowych na polanie Jakuszyckiej. My oczywiście nie biegliśmy- przynajmniej realnie, ale wirtualnie już tak! Spoty zimowe były głównym motywem imprezy, stąd symulator narciarstwa, snowboardu i gogle VR z zimowymi aplikacjami. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia oraz symulatory sportów zimowych doskonale wpisały się w klimat imprezy i pozwoliły spróbować swoich  sił w biathlonie każdemu, kto miał na to ochotę.

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia na imprezę sportową

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia doskonale dopełnia imprezę zimową

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia to świetny pomysł na imprezę sportową. Nie każdy musi trenować i startować w biathlonie ale każdy może wziąć udział w zabawie dzięki symulatorom sportów zimowych z naszej oferty. Symulator snowboardu i narciarstwa to atrakcje na event zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dopasowujemy trasę i poziom trudności do umiejętności gracza tak, by czerpał z gry jak najwięcej frajdy. Symulator nart i snowboardu na wynajem opiera się na specjalnej desce mierzącej balans. Każde przechylenie czy przeniesienie ciężaru ciała uczestnika jest natychmiast odzwierciedlone na ekranie. Symulator sportów zimowych do wynajęcia cieszy się dużym zainteresowaniem na wszelkich imprezach: sprawdzi się doskonale na imprezę sportową, na piknik, na targi czy na konferencję i jako atrakcja na imprezę tematyczną. Wynajmij symulator snowboardu i symulator nart i ciesz się białym szaleństwem, gdziekolwiek sobie zażyczysz!

Gogle VR do wynajęcia- zimowe gry i aplikacje na event

Gogle VR z zimowymi grami do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na imprezę daje nieograniczone możliwości. Szeroka gama gier i aplikacji umożliwia doskonałe dopasowanie do oczekiwań klienta czy motywu imprezy. Gogle VR na wynajem to świetna zabawa dla każdego. Tym razem nasze okulary VR były przygotowane specjalnie na event zimowy. Gracze po założeniu gogli VR przenosili się na zaśnieżony stok, narty nie były konieczne. Kontrolery w rękach służyły jako kijki, sterowanie odbywało się przez okulary. Najwyższa jakość sprzętu przełożyła się oczywiście na zadowolenie gości- użyliśmy okularów HTC Vive, zachwycających realizmem obrazu i dźwięku. Gogle VR do wynajęcia gwarantują realny zachwyt wirtualną rzeczywistością.