Retro wynajem na event

Pinball, stojące maszyny do grania, konsole ze starymi grami – moda lat 90. wróciła! Organizujesz imprezę retro games? Nasze atrakcje eventowe na wynajem idealnie się sprawdzą na takich wydarzeniach!

Flippery do wynajęcia

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem to przyciągające wzrok urządzenie, które kojarzy się z salonami gier i pubami. Pinball do wynajęcia jest bardzo prosty w obsłudze. Za pomocą dwóch przycisków poruszamy metalowymi łapkami, które odbijają piłeczkę po stole. Gramy tak, aby piłeczka jak najdłużej utrzymała się w maszynie i nie spadła. Flippery do wynajęcia w naszej ofercie to odrestaurowane urządzenia z lat 80. i 90. Każdy pinball wynajem wyposażony jest w sygnały dźwiękowe i kolorowe światła, które uruchamiają się w różnych momentach rozgrywki. Dzięki temu każda gra jest zupełnie nową przygodą.

Automat arcade wynajem

Atrakcje retro do wynajęcia - automat arcade na wynajem

Atrakcje retro do wynajęcia – automat arcade na wynajem

Automat do starych gier do wynajęcia na imprezę to strzał w 10! Bogata biblioteka to ponad 600 popularnych tytułów, które możemy dowolnie zmieniać w trakcie wydarzenia pomiędzy uczestnikami. Automat arcade na wynajem umożliwia jedno- lub dwuosobową zabawę w grach kooperacyjnych lub rywalizacyjnych. Ogromną zaletą stojącej maszyny do gier retro do wynajęcia jest niewielka przestrzeń, którą zajmuje. Dzięki temu bez problemu zmieści się na mniejszych stanowiskach targowych czy konferencyjnych. Automat arcade wynajem sprawdzi się także na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny.

Konsole retro na wynajem

Konsole retro do wynajęcia do domu

Konsole retro do wynajęcia do domu

W naszej ofercie znajduje się wiele konsol retro do wynajęcia, m.in.:

  • Pegasus
  • Atari
  • Sega
  • Commodore 64
  • PlayStation 1

Konsole ze starymi grami na wynajem podłączone są do telewizorów kineskopowych, które w przeszłości były bardzo popularne i obecne prawie w każdym domu. Dzięki temu stare konsole do wynajęcia nie tylko zapewniają świetną zabawę, ale także stanowią doskonały element scenograficzny na imprezę retro games. Możesz otrzymać indywidualną wycenę “Atrakcje retro na event” – wystarczy, że zadzwonisz (tel: 508 335 229) lub napiszesz do nas wiadomość email (info@vrteam.pl)