Rozgrywki sportowe w wirtualnej rzeczywistości

Sport i wirtualna rzeczywistość? Czemu nie! Ostatnio coraz częściej nasi Klienci wybierają stanowiska VR z możliwością gier sportowych. Jeśli sam planujesz tego typu wydarzenie śpieszymy z podpowiedzią jakie atrakcje VR świetnie sprawdzą się na takim evencie.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Gry sportowe na goglach VR to rewolucja w świecie rozrywki. Dzięki goglom VR możemy wcielić się w ulubionych sportowców i przeżywać emocjonujące chwile na wirtualnych boiskach. Rzuty, skoki, sprinty – wszystko staje się realne, a adrenalina wręcz paląca. Gogle VR na wynajem otwierają drzwi do aktywnego wypoczynku, który angażuje zarówno ciało, jak i umysł. Wybierając np. piłkę nożną, tenis czy siatkówkę w goglach VR, wirtualna rzeczywistość przeniesie cię na boisko, gdzie zdobywanie punktów staje się prawdziwą przyjemnością. Gogle VR do wynajęcia umożliwiają autentyczną i immersyjną rozgrywkę sportową, pozwól sobie na nowe doznania!

Symualator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy do wynajęcia na event

Symulator rajdowy do wynajęcia na event

Symulator rajdowy do wynajęcia to doskonała atrakcja dla miłośników szybkiej jazdy i adrenaliny. Zmierz się z innymi zawodnikami o tytuł na najlepszego kierowcy rajdowego! W naszej ofercie znajdziesz zarówno statyczny symulator rajdowy, jak i wersje ruchomą. Oba stanowiska wyposażone są w kierownice z manetką zmiany biegów jak i pedały gazu i hamowania. Ruchomy symulator rajdowy na wynajem dodatkowo odzwierciedla warunki terenu i przyspieszenia, zapewniając emocje jak na prwadziwej trasie rajdu. Oba stanowiska oferują imponującą grafikę i dźwięk, a gogle VR wciągają w świat motosportu. Symulatory rajdowe  to doskonała zabawa dla pasjonatów kierowców.

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Kolejną naszą propozycją jest bieżnia VR. Jeśli chcesz wziąść udział w naprawdę aktywnej rozgrywce to ta atrakcja na event będzie doskonałym wyborem. Bieżnia VR do wynajęcia to specjalna konstrukcja, która przenosi ruchy wykonywane na platformie do świata witrualnego. Dzięki czemu możesz biegać, obracać się i wszystkie Twoje ruchy będą odzwierciedlone w grze. Dla fanów łucznictwa mamy tu rozgrywkę na torze przeszkód połączoną ze strzelaniem z łuku. Sprawdź jak poradzisz sobie w wirtualnym łucznictwie.