Symulator nart i snowboardu na wynajem

Tęsknisz za zimą, jazdą na nartach i snowboardzie? Jesteś ogromnym fanem zimowych sportów, ale w tym roku nie mogłeś wyjechać w góry? Dla nas to żaden problem – nasz symulator nart i snowboardu do wynajęcia zabiorą Cię na stok  w mgnieniu oka!

 

Symulator nart do wynajęcia

Symulator nart na wynajem

Symulator nart na wynajem

Kiedy za oknem słoneczna pogoda, symulator narciarstwa na wynajem to znakomita atrakcja na urozmaicenie wydarzenia i pozytywne zaskoczenie uczestników. Symulator nart do wynajęcia składa się ze specjalnej deski balansowej, za pomocą której sterujemy postacią w grze – przesuwanie ciężaru ciała z prawej na lewą stronę umożliwia wykonywanie skrętów, tak jak w prawdziwym narciarstwie. Scenografia w postaci nart obudowanych wokół deski balansowej dodaje całemu stanowisku zimowy charakter.  Jest to atrakcja odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – z doświadczeń z poprzednich realizacji możemy śmiało powiedzieć, że każdy bawi się świetnie! Dodatkowo, możemy przeprowadzić konkurs na najszybszy zjazd z góry do mety – odrobina rywalizacji dostarcza ogromnych emocji, a organizacja zawodów przyciąga uczestników.

 

Symulator snowboardu do wynajęcia

Symulator snowboardu do wynajęcia na event

Symulator snowboardu do wynajęcia na event

Dla fanów jednej deski także mamy odpowiednią atrakcję – symulator snowboardu na wynajem! Deska balansowa, która umożliwia sterowanie postacią w grze, działa na takiej samej zasadzie jak w symulatorze nart. Różnica polega na tym, że jeżdżąc na desce przesuwamy ciężar ciała z palców na pięty. Boisz się spróbować jazdy na prawdziwej desce snowboardowej? Możesz przeprowadzić pierwsze treningi na naszym symulatorze! Jest to bezpieczny i pełen frajdy sposób, aby przenieść się na górskie stoki.

 

Wypożyczalnia atrakcji – branding stanowisk

Branding stanowisk i atrakcji eventowych

Branding stanowisk i atrakcji eventowych

Chcesz, aby Twój event był wyjątkowy? Obranduj stanowiska swoim logo bądź spersonalizowaną grafiką! Zajmiemy się tym zadaniem kompleksowo – od przygotowania projektu graficznego, po wydruk i montaż brandingu na stanowiskach. Takie działania przyciągają wzrok uczestników i budują pozytywny wizerunek firmy. Zadzwoń do nas już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję gier i atrakcji.