Symulator nart i snowboardu na Gubałówce- zimowe atrakcje do wynajęcia

Nasz symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia to atrakcje na event doskonałe na zimę. Tym razem postawiliśmy poprzeczkę wysoko, bo aż na Gubałówce! Symulator nart i symulator snowboardu z naszej oferty w górach zrobił niesamowite wrażenie. Świetnie sprawdzi się nie tylko na stoku ale także na imprezę firmową, na ferie w mieście, na targi a nawet na konferencję.

Wynajem: symulator nart i snowboardu

Symulatory sportów zimowych do wynajęcia

Symulator narciarstwa i snowboardu do wynajęcia to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Tłumy chętnych udowodniły, że nawet na prawdziwym stoku sprawdzą się doskonale. Symulator nart i snowboardu na wynajem opiera się na specjalnej desce balansowej- każdy ruch na niej wykonany jest przenoszony do gry. Deska mierzy balans i wyłapuje każdy ruch i przechylenie. Sterowanie symulatorami narciarstwa i snowboardu odbywa się jak na tradycyjnym sprzęcie. Dlatego właśnie symulator nart i snowboardu to pomysł na event zimą, kiedy chcemy rozgrzać się przed sezonem i spróbować swoich sił. Symulator sportów zimowych jest też alternatywą, kiedy nie możemy pozwolić sobie na wyjazd w góry.

Symulator sportów zimowych do wynajęcia

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia daje wiele możliwości zabawy. Symulator narciarstwa na wynajem pozwala nie tylko szusować po stokach, mamy także w ofercie skoki narciarskie! Symulator snowboardu także oferuje wiele ciekawych gier i aplikacji. Na życzenie możemy zorganizować i poprowadzić konkurs, w którym wyłonimy najlepszego gracza, z najlepszym czasem na tej samej trasie. Poziom trudności możemy dopasowywać tak, by bawić mogli się już wprawieni w jeździe goście ale także Ci bez doświadczenia.