Bieżnia VR Virtuix Omni i symulator rajdowy VR – prestiż do wynajęcia

Coraz częściej dostajemy od Klientów zapytania o “coś extra” z naszej oferty na event. Pierwszą odpowiedzią jest bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia lub symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę. Z doświadczenia wiemy, że gogle VR na wynajem w połączeniu z platformą VR Virtuix Omni czy symulator rajdowy VR robią największe wrażenie i zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na wynajem, bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem, gogle VR do wynajęcia, atrakcje na event

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia najwierniej i najbardziej realnie oddaje rajdy samochodowe. Symulator rajdowy VR na wynajem jest wyposażony w kubełkowy fotel rajdowy osadzony na stalowym rusztowaniu oraz kierownicę TrustMaster T500 RS, która skutecznie symuluje nawierzchnię jazdy poprzez wstrząsy, drgania, obroty i stawianie oporu przy skrętach. Najważniejszym elementem są oczywiście gogle VR do wynajęcia. Łączymy symulator z goglami HTC Vive na wynajem lub Oculus Rift do wynajęcia. Dbamy o jak najwyższą jakość rozrywki i doznania najbardziej zbliżone do rzeczywistych.

Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia

Bieżnia VR chodzenie po grach Virtuix Omni Wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem, bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem, gogle VR do wynajęcia, atrakcje na event

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to dokładniej mówiąc wielokierunkowa bieżnia. Kształt misy, powierzchnia o niskim współczynniku tarcia oraz specjale rusztowanie sprawia, że możemy się w niej poruszać a każdy nasz ruch jest dokładnie odwzorowywany w świecie VR. Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia również jest łączona z HTC Vive na wynajem lub Oculus Rift do wynajęcia. Testowaliśmy ją już wielokrotnie- sprawdza się na event w szerokim tegoo słowa pojęciu. Gogle VR na wynajem to rozwiązanie na imprezę firmową, na urodziny, na piknik czy na targi.