Gogle VR HTC Vive, Oculus Rift, Xbox Kinect, PlayStation 4, symulator rajdowy, platforma VR Virtuix Omni

Lato to czas pikników, imprez plenerowych, festynów i szerokopojętej aktywności na świeżym powietrzu. Czas dmuchańców, cemberbajów i innych tego typu atrakcji powoli przemija. Na ich miejsce wkraczają innowacyjne atrakcje piknikowe.

 

Wirtualna rzeczywistość – wynajem na piknik

Okulary VR na wynajem takie jak HTC Vive czy Oculus Rift to najlepszy pomysł na imprezę plenerową. Do wyboru dostępne są setki gier w związku z tym coś dla siebie znajdzie dosłownie każdy. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to również możliwość spełnienia swoich marzeń. Przykładowo – wiele osób chciałoby polecieć w kosmos, jednakże dla większości ludzi na ziemi jest to nie do zrealizowania. Gogle VR na wynajem dają taką możliwość. Dzięki technologii obrazu 360 będziemy mogli oglądać się w każdą stronę i wszędzie dookoła nas będzie znajdował się kosmos. Dosłownie doświadczymy tego jakbyśmy tam byli. To wszystko umożliwiają okulary vr na imprezę.

 

Konsole na wynajem – Xbox Kinect, PlayStation 4

Simulator snowboard i simulator deskorolki na event

Konsole do gry na wynajem to również super atrakcje piknikowe. Konsola Xbox 360 Kinect to chyba najciekawszy tego typu sprzęt. Gry  ruchowe Kinect (gdzie ciało jest kontrolerem a postacią w grze sterujemy ruchami ciała) to bardzo popularna atrakcja na event. Tutaj również mamy wiele do zaoferowania – piłka nożna, tenis, siatkówka, boks, golf, gry przygodowe, wyścigi samochodowe, deskorolka, snowboard i wiele wiele więcej.

PlayStation 4 do wynajęcia nie zostaje w tyle za swoim konkurentem Xbox. Na konsolę PlayStation 4 zostało wydanych również wiele ciekawych gier. Rozpoczynając o bardzo popularnej ostatnio Fifa 2018 czy Mortal Kombat można by wymieniać wiele gier gdzie postacią w grze sterujemy poprzez kontroler. Natomiast PS4 to coś więcej. Konsola Playstation również umożliwia nam rozrywkę w grach ruchowych takich jak JUST DANE oraz grę przy użyciu dodatkowych, dedykowanych kontrolerów jak np. Guitar Hero gdzie w grze dajemy występ grając na specjalnej gitarze, która jest kontrolerem w grze.

Na konsole PlayStation 4 do wynajęcia dostępne są również gogle VR.

Symulatory rajdowe i platforma Virtuix Omni na wynajem

Jeśli chodzi o “większe” zabawki również mamy coś do zaoferowania. Platforma Virtuix Omni na event umożliwia chodzenie po grach w wirtualnej rzeczywistości. Przenosi do gry każdy nasz krok oraz obrót w związku z tym czujemy się tak jakbyśmy byli w grze. Na platformę Virtuix Omni do wynajęcia dostępnych jest wiele gier:

 • tory przeszkód
 • gry na czas
 • gry zręcznościowe
 • strzelanki
 • zwiedzanie
 • gry dla dzieci
 • horrory
 • gry przygodowe
Bieżnia VR chodzenie po grach Virtuix Omni Wynajem

Bieżnia VR chodzenie po grach Virtuix Omni Wynajem

Kolejną “dużą” atrakcją na event są nasze symulatory rajdowe dostępne aż w trzech rodzajach:

 • zwykły symulator rajdowy
 • symulator rajdowy Vr na wynajem
 • symulator rajdowy na podnośnikach – odwzorowuje przeciążenia

 

SKONTAKTUJ się z nami w celu poznania szczegółów oferty.