Symulator latania VR do wynajęcia

Usiądź za sterami najszybszych i najdroższych samolotów świata. Nie masz uprawnień pilota? W wirtualnym świecie to nie problem! Gogle VR do wynajęcia w połączeniu z symulatorem latania zabiorą Cię w przestworza.

Ruchomy symulator lotu 3DOF VR do wynajęcia

Ruchomy symulator lotu 3DOF VR na wynajem to imponujące urządzenie, które przyciąga wzrok oraz uwagę. Symulator lotu 3DOF VR do wynajęcia to specjalnie stworzona przez nas konstrukcja, która wykorzystuje hydrauliczne podnośniki. Są one połączone z wydarzeniami odgrywającymi się przed oczami gracza. Ruchomy symulator latania do wynajęcia porusza się, trzęsie i obraca, co daje bardzo realne odczucia latania w powietrzu. Kubełkowy fotel pilota oraz sterownica w połączeniu z podnośnikami i goglami VR zapewniają maksymalny realizm.

Statyczny symulator lotu VR na wynajem

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia do domu

Statyczny symulator latania VR do wynajęcia to atrakcja, która zapewni Tobie i Twoim znajomym niezapomniane wrażenia. Profesjonalny fotel w połączeniu z wolantem – specjalną kierownicą do sterowania urządzeń latających – oraz goglami VR to gwarancja niesamowitych przeżyć. Statyczny symulator lotu na wynajem zajmuje niewiele przestrzeni, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszych mieszkaniach. Atrakcje na wynajem od VRTeam to sposób na domową nudę.

 

 

 

 

Atrakcje VR – gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia do domu

Wirtualna technologia pozwala nam na więcej – gogle VR do wynajęcia pozwalają przenieść się w dowolne, wymarzone miejsce na świecie bez wychodzenia z domu. Dzięki bogatej bibliotece gier związanych z lataniem, gogle VR na wynajem to atrakcja dla każdego. Sterowanie samolotem, lot wingsuitem, skok spadochronowy i wiele innych. Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się jako wspaniała przygoda zarówno dla komputerowych geeków, jak i ludzi którzy nie mają dużo doświadczenia z elektroniką.  Zadzwoń już dziś i zarezerwuj gogle VR do wynajęcia dla siebie i swoich bliskich.