Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia: cymbergaj, piłkarzyki, bramka celnościowa

Sprawdź, kto jest mistrzem zręczności z atrakcjami na wynajem od VRTeam!  Stół do piłkarzyków, airhockey oraz bramka do ćwiczeń goli do wynajęcia to stanowiska, na których można przeprowadzić konkursy – odrobina rywalizacji zapewni większą zabawę oraz zachęci uczestników do skorzystania.

Cymbergaj na wynajem

Popularny w nadmorskich miejscowościach airhockey, określany też jako cymbergaj do wynajęcia, to prosta w zasadzie działania gra. Dwójka ludzi stoi na przeciwko siebie i za pomocą czerwonych odbijaków przesuwa po stole krążek, starając się trafić do bramki przeciwnika. Za każdy gol zdobywamy punkt, który przybliża nas do zwycięstwa. Cymbergaj do wynajęcia sprawdzi się podczas takich eventów jak imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, wesela czy urodziny.

Stół do piłkarzyków do wynajęcia

Piłkarzyki na wynajem na event

Piłkarzyki na wynajem na event

Znany na całym świecie stół do piłkarzyków na wynajem to atrakcja, której nie trzeba opisywać – jest znana każdemu. Wymaga ogromnej zręczności i szybkości działania: sterujemy drużyną piłkarską, składającą się z plastikowych piłkarzy zaczepionych na metalowych drążkach. Z ich udziałem odbijamy piłkę, a naszym celem jest trafienie do bramki przeciwnika. Piłkarzyki na wynajem to stanowisko, które jednocześnie zapewnia rozrywkę dla 2 do 6 ludzi. Duża przepustowość jest niewątpliwą zaletą na wydarzeniach, gdzie jest wielu uczestników, a mało urządzeń.

Bramka celnościowa – piłkarska atrakcja na wynajem

Atrakcje na piłkarski event - bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event – bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Poczuj się jak Messi lub Lewandowski i zaprezentuj swoje umiejętności strzelania karnych – bramka celnościowa do wynajęcia to atrakcja idealna na każdą sportową imprezę i nie tylko. Możesz sprawdzić się jako profesjonalny piłkarz: bramka do ćwiczeń celności na wynajem ma zawieszony w sobie specjalnie skonstruowany przez nas baner, który umożliwia celny strzał tylko przez odpowiednie otwory. Nigdy nie próbowałeś swoich sił w sporcie? Bramka celnościowa do wynajęcia to świetna okazja, żeby się przekonać, jakby Ci poszło w sportowym świecie.