Filmy i bajki w wirtualnej rzeczywistości

Hollywood oraz przemysł filmowy kusi i przyciąga ludzi na całym świecie. Wirtualna rzeczywistość pozwala każdemu z nas na niesamowitą przygodę w tym wciągającym świecie.

Gogle Oculus Rift, HTC Vive na wynajem

Organizujesz event, gdzie motywem przewodnim są filmy oraz bajki? Gogle VR na wynajem to doskonałe rozwiązanie na tego rodzaju wydarzenia. Bogaty wybór aplikacji pozwala na ogromną różnorodność rozrywki. Rycerze Jedi, superbohaterowie z uniwersum Marvela czy nawet niszcząca miasto Godzilla – wirtualny świat nie ma dla nas żadnych ograniczeń, a pozwala nam na więcej. Możemy tu doświadczyć niezwykłych wrażeń “wchodząc” w filmy animowane Disneya. W mgnieniu oka przeniesiemy się do “Księgi dżungli” albo magicznego świata zaczarowanych przedmiotów z “Pięknej i Bestii”.

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Rozszerzona rzeczywistość to połączenie otaczającego nas realnego świata z dodatkowymi cyfrowymi obrazami wyświetlanymi dzięki goglom. Gogle Lenovo Jedi Challenges na wynajem pozwalają wcielić się w bohaterów Gwiezdnych Wojen. Zostań mistrzem walki i pokonaj Obi Wana lub Kylo Rena w pojedynku na miecze świetlne. Gogle rozszerzonej rzeczywistości do wynajęcia umożliwiają także rozgrywkę multiplayerową – zabawa z potyczki z przyjaciółmi czy współpracownikami to znakomita rozrywka dla gości. Wcielenie się w gwiezdnego wojownika to dla wielu osób marzenia z dzieciństwa, a z naszymi stanowiskami możemy te marzenia spełnić.

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Imponująca konstrukcja przyciąga wzrok i uwagę uczestników, a wrażenia z gry pozostają we wspomnieniach na długo. Bieżnia VR do wynajęcia przenosi nasze realne kroki do wirtualnego świata – każdy ruch wykonany na platformie ma odwzorowanie w grze. Możemy tu doświadczyć niesamowitej przygody w świecie apokalipsy i zombiaków niczym z The Walking Dead. To doskonała atrakcja na targi, konferencje, imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny oraz urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Białystok, Kraków. Nasze atrakcje uświetnią eventy w mniejszych i większych miejscowościach.