Zręcznościowe atrakcje turniejowe

W ostatnich miesiącach coraz większą popularnością cieszą się turnieje na eventach, które angażują gości do wspólnej zabawy, a także przynoszą nagrody dla zwycięzców 🙂 Najpopularniejszymi atrakcjami, na których organizujemy turnieje to rzutki, piłkarzyki i cymbergaj. Ale oczywiście możemy zorganizować taką rywalizację na innych dostępnych w naszej ofercie atrakcjach 🙂 Ich wybór należy Ciebie 😉

Rzutki na wynajem

Rzutki do wynajęcia na event

Rzutki do wynajęcia na event

Rzutki na wynajem, to jedna z tych gier, która przetrwała próbę czasu, dostarczając rozrywki już od wielu pokoleń. To nie tylko gra, to prawdziwa tradycja i sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Rozgrywka polega na tym, że celujesz w tarczę, starając się zdobyć jak najwięcej punktów. Nasze rzutki są  elektroniczne i mają wbudowany system zliczania punktów, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej dynamiczną. Ta forma rozrywki świetnie sprawdza się na imprezach rodzinnych, firmowych czy towarzyskich spotkaniach. Niezależnie od wieku, wszyscy uczestnicy mogą wziąć udział w emocjonujących zawodach rzucania. Rzutki do wynajęcia to doskonały sposób na urozmaicenie imprez i zapewnienie uczestnikom niezapomnianych chwil zabawy. Ta nowoczesna wersja klasycznej gry przyciąga uwagę i gwarantuje mnóstwo śmiechu i emocji.

Piłkarzyki do wynajęcia

Stół do piłkarzyków na wynajem

Stół do piłkarzyków na wynajem

Piłkarzyki do wynajęcia to niezapomniana gra, która doskonale sprawdza się na różnych imprezach. To idealna forma rozrywki dla miłośników sportu i rywalizacji. Na stole do piłkarzyków możemy zorganizować prawdziwe zawody, które dostarczą mnóstwo emocji i zabawy. Rozgrywka na stanowisku polega na tym, że gracze kontrolują drużyny piłkarzy na specjalnych drążkach i starają się strzelać bramki przeciwnikowi. To szybka i ekscytująca gra, która potrafi wciągnąć każdego. Stół do piłkarzyków na wynajem jest idealnym pomysłem na stworzenie strefy rekreacji na różnego rodzaju eventach. To doskonała okazja, aby zapewnić uczestnikom wyjątkowe doznania rozrywkowe. Gra przyciąga uwagę i doskonale integruje wszystkich uczestników, niezależnie od wieku czy umiejętności. Dlatego też warto rozważyć wynajęcie tego sprzętu na swoją imprezę.

Cymbergaj wynajem

Cymbergaj do wynajęcia

Cymbergaj do wynajęcia

Air hockey to dynamiczna gra, która doskonale sprawdza się na różnego rodzaju imprezach. Stanowisko air hockey (jest to angielska nazwa stanowiska cymbergaj) to miejsce, gdzie rozgrywa się zacięte pojedynki i gdzie każdy uczestnik może poczuć dreszczyk emocji. W czym tkwi magia tej gry? Na stole umieszczony jest specjalny krążek, który unoszony jest nad powierzchnią stołu za pomocą strumienia powietrza. Zadaniem graczy jest używając specjalnych palet, tak zwanych grzybków, odbijać krążek tak, aby skierować go do bramki przeciwnika. To prosta koncepcja, ale wymagająca szybkości, refleksu i zręczności. Cymbergaj do wynajęcia to doskonała atrakcja na imprezy urodzinowe, eventy firmowe czy spotkania rodzinne. Można zorganizować nawet małe turnieje, które dodatkowo podkręcą atmosferę rywalizacji. Niezależnie od wieku, air hockey przynosi mnóstwo radości i zapewnia niezapomniane chwile na każdej imprezie.